Перелік новин     Понеділок, 28 листопада 2016 - 16:07

В Лондоні запроваджують постійну анти-терористичну поліцію

В Лондоні запроваджують постійну анти-терористичну поліцію

Від сьогодні, першими районами Лондона, де починають проводити постійне патрулювання, як таємні, так і уніформні офіцери анти-терористичних частин поліції, стали район Lambeth та район Wandsworth, які розташовані на південь від центру столиці.Упродовж кількох наступних місяців, подібні частини буде запроваджено у кожному районі Лондона.

Ці люди відстежуватимуть потенційну терористичну активність на вулицях британської столиці. Їх завданням також буде виявлення "ворожої розвідки" разом з іншою злочинною активністю.

За словами речників лондонської поліції, ці дії ніяк не пов'язані з якоюсь терористичною загрозою, а радше є викликом на все більш загрозливу ситуацію навколо нас.

Дана поліцейська операція має назву «Servator». Вона вже працює у лондонському Сіті і також використовується Британською Транспортною Поліцією.

У самій поліції заявили, що ця операція базується на тривалих дослідженнях психології злочинців та притаманної їм активності.

Для підтримки таємних патрульних також утворено особливі частини швидкого реагування, які діятимуть за викликом патрульних офіцерів.

Поліція також сподівається, що цей крок допоможе підбурити місцеве населення, аби воно могло краще реагувати на підозрілу активність.

Підрозділ поліції, який переймається лондонським Сіті (City of London) проводить цю операцію ще від лютого 2014 року. У підрозділі задіяні таємні поліціянти, системи відео відстежування та системи розпізнавання і збереження номерних знаків автомобілів.

Ще від 1990-их у лондонському Сіті також додатково діє система захисту під назвою «Сталеве Кільце» (Ring of Steel), яке охоплює територію Сіті, яке ще також називають «the Square Mile» (квадратна миля).

Лондонське Сіті є місцем, де сконцентровано головні бюро найвпливовіших установ, компаній та банків. Сіті додатково також має ще прізвиська: «the City Motto»: «Domine Dirige Nos» (Господи наведи нас на вірний шлях).


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-38127876Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju