Всі новини     Четвер, 01 грудня 2016 - 14:58

У Англії майже 250 тисяч бездомних

У Англії майже 250 тисяч бездомних

Згідно з найостаннішими офіційними даними доброчинної організації допомоги бездомним під назвою Shelter, на території Англії на кінець цього року принаймні чвертка мільйона бездомних людей.Дані, які збирали активісти організації, показують, що велика кількість бездомних людей є не тільки у Лондоні, а й у таких великих англійських містах Бірмінгем, Брайтон та навіть у містечку Лютон, де розташовано один з лондонських аеропортів.

Доброчинники звинувачують чинний консервативний уряд у "повній бездіяльності" щодо житлового забезпечення британців.

У відповідь на ці звинувачення, у центральному британському уряді кажуть, що не погоджуються з цими даними. Урядовці також заявляють, що для здолання проблеми бездомництва виділяють 500 мільйонів фунтів.

Працівники Shelter (притулок) вперше зібрали такий широкий обсяг даних. Ці дані компілювались з багатьох джерел, серед яких офіційна статистика центрального уряду, статистика людей, котрі перебувають у тимчасових помешканнях, статистика людей, котрі жиють у гуртожитках та статистика людей, котрі перебувають в очікування поселення.

Окремі з цих даних, доброчинники отримували на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації. Цей звіт готувався, як відзнака п'ятдесятиріччя існування організації.

В організації підрахували, що загалом принаймні 254'514 людей на території Англії є бездомними.

Головний виконавчий директор організації, пан Campbell Robb, сказав: "Наша доброчинна організація висвітлює проблему бездомництва ще від 1960-их, коли про цю проблему ніколи ніхто вголос не розмовляв. Але ми не тільки піднесли цю проблему, але й дуже багато зробили задля її подолання і дуже багато допомогли людям, котрі потрапили у відчайдушне становище.".

Аналіз даних показує, що кількість бездомних у Лондоні на даний час є на рекордно високому рівні. Тільки на території району центрального Лондона під назвою Уестминстер, бездомною є кожна 25 людина.

Не вельми втішними є також дані по інших населених пунктах Англії, де у Лютоні бездомним є кожна 63 людина. У місті Брайтон, що на південному узбережжі Англії, бездомною є кожна 69 людина. У Бірмінгемі, що на північ від Лондона, кожна 119 людина є бездомною. У місті Манчестер, що у північно-західній Англії, одна бездомна особа припадає на кожні 266 людей.

В уряді кажуть, що згідно з їх власними даними, від 2003 року кількість бездомних людей у Англії значно зменшилась. Проте, в уряді визнають існування проблеми і обіцяють, що намагаються та намагатимуться її здолати.

Нижче подано карту бездомництва розроблену працівниками вищезазначеної організації, на якій зображено кількість бездомних людей у Англії, де темніший колір показує більшу кількість, а світліший меншу.

У Англії майже 250 тисяч бездомних На карті зображено кількість бездомних, де темніший колір вказує на більшу кількість, а світліший на меншу.Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-38157410Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju