Перелік новин     Неділя, 15 січня 2017 - 02:31

Медпункти Англії можуть втратити додаткове фінансування

Медпункти Англії можуть втратити додаткове фінансування

Окремі загальні практиканти (GP) на території Англії можуть втратити додаткове фінансування центрального уряду, якщо не виявлять бажання залишатись відчиненими довші години.У центральному уряді Великої Британії заявили, що хочуть аби місцеві медпункти, які офіційно називають Загальними Практиками (General Practice), працювали від 8:00 до 20:00, сім днів на тиждень.

Урядовці кажуть, що через надто обмежені години роботи багатьох медпунктів, багато пацієнтів не можуть замовити побачення і замість цього звертаються у відділи швидкої допомоги (A&E) у лікарнях, що у свою чергу призводить до надмірного перевантаження роботи останніх.

У найбільшій профспілці британських лікарів, яка має назву Британська Медична Асоціація (British Medical Association - скор. BMA) з цього приводу заявили, що міністри намагаються звалити провину уряду у недофінансуванні служби здоров'я на медпункти, котрі й так надто перевантажені роботою.

На даний час, медпункти мають зобов'язання залишатись відчиненими від 8 до 18:30, від понеділка до п'ятниці.

Уряд надає додаткове фінансування тим практикам, котрі виявляють бажання залишатись відчиненими довші години. Уряд також закликає медпункти аби вони організовували свою роботу таким чином, аби працювати щодня, включно з вихідними. Урядовці стверджують, що попри те, що багато медпунктів забезпечують "фантастичний" рівень обслуговування пацієнтів, окремі практики не забезпечують належного рівня доступу пацієнтів, що у свою чергу призводить до "непотрібних" страждань та спонукає пацієнтів все частіше звертатись у відділення швидкої допомоги.

Останні дані національної статистики свідчать про те, що окремі медпункти зачиняються навіть о 15:00, що за словами міністрів "неприпустимо". Попри це, майже 75% таких медпунктів у 2015-16 роках отримували від центрального уряду додаткове фінансування, яке уряд виділяє з метою подовження робочого дня медпунктів.

У Великій Британії медпункти є аналогією українських сімейних лікарів. Вони є головним чином приватними установами і працюють на основі самозайнятості (тобто те, що в Україні називають ФОП). Своє фінансування вони здебільшого отримують від уряду, тобто з кошиків Національної Служби Здоров'я (NHS). Фінансування проводиться з розрахунку на кожного пацієнта чи пацієнтку, котрі перебувають у реєстрі даного медпункту.

За твердженням міністрів уряду, вони володіють інформацією, що чимала кількість окремих медпунктів, які виявили бажання працювати довше, ніколи не повідомляють про це своїх пацієнтів. Якщо пацієнти не знають, що вони можуть замовити огляд у пізніший час, вони його не замовляють і тоді медпункт, через брак замовлень, звичайно ж зачиняється раніше, в результаті чого цей медпункт заощаджує собі чималі кошти, котрі уряд виділяє додатково і саме для обслуговування пацієнтів у надурочний час, а пацієнти замість цього звертаються у відділення швидкої допомоги.

В уряді також натякнули на те, що з метою подолання цієї проблеми, думають про запровадження єдиної бази даних реєстрації замовлень огляду пацієнтів їх місцевими медпунктами. Це має покращити контроль за фінансуванням загальних практикантів.

На даний час, на території Англії налічується 32'628 медпунктів (загальних практикантів). До 2020 року уряд планує створити ще 5 тисяч.


Довідка:

Загальна практика (універсальне)


Схожі статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-38620935Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju