Перелік новин     Субота, 18 лютого 2017 - 01:23

Влада Лондона попереджає про небезпечно високу забрудненість повітря

Влада Лондона попереджає про небезпечно високу забрудненість повітря

У бюро мера Лондона повідомили про найвищий рівень забрудненості повітря у британській столиці.Застереження оприлюднюються на автобусних зупинках, дорожніх знаках та у станціях метро, згідно з новою системою сповіщень, яку запровадив мер Лондона, пан Садик Хан.

Фахівці стверджують, що підвищений рівень забруднення лондонського повітря спричинений кількома чинниками, серед яких низька температура повітря та безвітряна нерухома погода, при якій вітер не роздуває шкідливі речовини, що сприяє їх постійному накопиченню.

Мер Лондона з цього приводу заявив: "Це соромливий стан шкідливого лондонського повітря. Вчора ми мали найвищий рівень забруднення повітря у нашому місті. Кожний та кожна, незалежно від того чи вони фізично здорові чи ні, мають бути обережними та вживати максимальних захисних заходів аби оберегти себе від шкідливих речовин.".

Вчора, рівень забрудненості у Лондоні був найвищим від квітня 2011 року. Концентрація частинок, які мають назву PM10 і які є малесенькими частинками, що потрапляють у повітря в результаті згоряння викопних видів палива (газ, дерево, бензин, солярка, вугілля і т.п.) вчора перевищувала допустимі норми у більше ніж два рази.

Доктор наук з університету Королівський Лондонський Коледж (King's College London), Gary Fuller, каже, що подібні рівні концентрації шкідливих речовин у лондонському повітрі трапляються приблизно два чи три рази на рік.

Урядовий комітет з вивчення впливу шкідливого повітря на здоров'я людини під назвою COMEAP радить лондонцям уникати інтенсивної фізичної активності упродовж кількох наступних днів, принаймні до появи вітряної погоди, яка очікується у другій половині цього тижня.

За даними аналітичних центрів, у Лондоні від забруднення повітря щороку помирає дев'ять з половиною тисяч людей. У 443 школах Лондона спостерігаються небезпечні рівні забрудненості повітря.

Влада Лондона взяла на себе зобов'язання досягти рівня чистоти повітря, згідно з нормами ЄС, до 2025 року.


Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-38716498Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju