Всі новини     Середа, 15 лютого 2017 - 02:47

В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина

В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина

Сім'я британського мільйонера та бізнесмена, пана Барі Прин, на судовому засіданні стверджує, що вони переконані, що він був вбитий за гроші та майно своєю українською дружиною.Пан Барі Прин, 47 років, був збитий на смерть легковим автомобілем, який рухався з великою швидкістю у той час, коли він намагався впіймати таксі на узбіччі шосе у місті Київ у 2008 році.

У той час його дружина, пані Ганна Зюзіна, повернулась до ресторану в пошуку загубленої рукавички.

Слухання у цій справі проходять у графському суді у місті Exeter, яке розташоване у графстві Девон (Девоншиа), що у південно-західному кутку Англії.

Під час судових слухань, коронер, Доктор наук Elizabeth Earland, наголосила: "Охоронець пана Прин був вельми п'яним. Автомобіль мав фальшиві номерні знаки, летів на шаленій швидкості і після випадку не зупинився. Я задоволена з тим, що після того, як я прослухала всі свідчення, більшість з яких обґрунтовані, з мого боку є переконливими. Я задоволена, поза розумним сумнівом, що Барі Прин був незаконно вбитий.".

Пані прокурорка також сказала, що ця справа демонструє важкість розслідування справи, яка мала місце за кордоном і висловила свої співчуття родині вбитого бізнесмена.

Близький друг жертви, пан Peter Clifford, який виступає адвокатом з боку сім'ї жертви, розповів у суді, що у нього не було жодного сумніву щодо того, що пана Барі було вбито.

Пані Зюзіна більше відома, як Анна. Вона на 19 років молодша за свого чоловіка. Через кілька днів після смерті чоловіка, вона намагалась отримати його майно та активи.

Сім'я пана Прин каже, що вони впевнені в тім, що його було вбито у навмисній та підробленій аварії.

Пан Барі Прин та пані Анна Зюзіна познайомились через інтернет у 2006 році. У 2007 році вони одружились.

Мама Барі Прин, пані Irene Pring, на судовому засіданні розповідала, що під час їх першої зустрічі, пані Зюзіна стверджувала, що вона вчителька. Проте, насправді вона була колінною танцюристкою (lap dancer) та стриптизеркою. Пані Прин також сказала, що: "Ми впевнені, що пані Анна мала певну причетність до його смерті задля того аби заволодіти його грошима і маєтками. Я була вельми здивована тим, як холодно вона себе поводила з моїм сином. Вона палець-о-палець не вдарила. Вона була дуже ледачою.".

На слуханні також йшлося про те, що пані Зюзіна продала його позашляховик, Range Rover, продала все, що було у його квартирі та вивела чималі фонди з його рахунку. Згідно з законом, їй також належить перших двісті тисяч фунтів з його маєтків. Комп'ютерні файли показали, що вона також мала українського коханця.

Коронер також розповіла, що, попри чисельні спроби, пані Зюзіна відмовилась бути присутньою на судових слуханнях у Британії.

У своїй письмовій заяві пані Зюзіна написала, що вона вже написала три окремі пояснення в українській поліції і не була впевненою, що вона ще щось більше могла зробити аби допомогти британському слідству.

На слуханнях також йшлося про те, що пана Прин було збито легковим автомобілем, який їхав без світла зі швидкістю приблизно 120 км на годину.

За словами поліції графства Корнвол, яке є сусіднім графством, окремі зі свідків стверджували, що то був навмисний наїзд на жертву.

Через кілька місяців після випадку українська поліція зачинила справу, але у 2011 році знову відчинила, але вже, як справу про спробу вбивства. Справа залишається відчиненою, але такою, що має ненагальне значення.


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Пан Барі Прин


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Дружина пана Прин, пані Зюзіна


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Весільне фото подружжя


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Пані Зюзіна перед весіллям та на весіллі


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Закохана пара разом


В суді стверджують: мільйонера Barry Pring вбила його українська дружина Офіційне весільне фото подружжяДовідка:

Хто такий Коронер

Графство Девон


Схожі статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-devon-38728777Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju