Перелік новин     Четвер, 23 лютого 2017 - 18:01

Виграшник Євромільйон може втратити свій мільйон

Виграшник Євромільйон може втратити свій мільйон

Якщо ви маєте виграшний квиток на мільйон фунтів з розіграшу лотереї Євромільйон (Euromillion) за 27 серпня минулого року і не заявите про це до опівночі сьогодні, ви втратите свій мільйон.Даний виграшний квиток було придбано у містечку Merthyr Tydfil або у містечку Rhondda Cynon Taff, які розташовані у південній частині Уельсу.

Цей розіграш мав місце ще 27 серпня 2016 року і був ювілейним розіграшем, де додатково розігрували 27 мільйонерів, який було присвячено заслугам британської олімпійської збірної, яка має назву «Team GB», на минулих олімпійських змаганнях.

Тоді розігрувалось 27 мільйонерів, тобто число, яке відповідало кількості завойованих золотих медалей британською збірною на олімпіаді у Ріо.

Власники решти 26 виграшних квитків вже отримали свої мільйони.

Якщо сьогодні, до 12 години ночі, ніхто не зголоситься, то даний мільйон піде на благодійність.

Про це заявили у повідомленні групи Camelot, яка до 2019 року переймається розіграшами лотерей у СК від імені державної Національної Лотерейної Комісії.

Речник Національної Лотереї (National Lottery), пан Andy Carter, радить: "Переверніть весь свій одяг, всі кишені, всі гаманці, всі сумки, всі дірки і обов'язково подивіться у себе під софами. Може десь там лежить ваш мільйон. Ми маємо приготовлене шампанське, яке чекає на вас.".

Повна назва даного квитка: Euromillions UK Millionaire Maker. Квиток має код: RUBY 6863 3083.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-south-east-wales-39065123Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju