Перелік новин     Четвер, 23 лютого 2017 - 19:22

Чоловік зареєстрував 26 дітей які ніколи не існували

Чоловік зареєстрував 26 дітей які ніколи не існували

З метою отримання соціальних виплат, британський бізнесмен короткочасно мешкав у різних регіонах Шотландії, де загалом зареєстрував 26 своїх дітей, які насправді ніколи не існували.Пан Rory McWhirter, 29 років, визнав себе винним у зборі особистих даних людей, яких він хибно зареєстрував на роботу у одному з готелів шотландського міста Ґлезґоу (Glasgow).

Він використовував дані шлюбних свідоцтв цих "працівників" аби зареєструвати на них фальшиві народження дітей. Насправді ці діти ніколи не існували.

Потім, пан Рорі МакУитер використовував фальшиві свідоцтва про народження дітей з метою отримання соціальних виплат та інших допомог, які держава виплачує на дітей.

За весь час свого шахрайства, пан Рóрі отримав понад 14 тисяч фунтів податкових відшкодувань дітним сім'ям (child tax credit), плюс майже 20 тисяч фунтів допомоги на дітей (child benefit) та ще 500 фунтів одноразового гранту на материнство, який має назву «Sure Start maternity grant». Загалом, понад 34 тисячі фунтів.

Сам пан МакУитер є мешканцем міста Единбург, яке є метрополією Шотландії.

Дана справа слухається у Шерифському Суді (Sheriff Court) шотландського міста Dundee [ДандI].

Судовий вирок йому буде оголошено 21 березня цього року.

У суді йшлося про те, що шахрайські вчинки пана Рорі було виявлено під час його повторного повернення до реєстраційного бюро шотландського міста Абердин, де він раніше вже був зареєстрував одне фальшиве народження. Тоді, його впізнав один з працівників бюро і заявив у поліцію.

Приблизно у той самий час, електронна система британської податкової HMRC "засвітила" 350 заяв на отримання податкових відшкодувань з однієї й тієї ж адреси у місті Данді.

Це вдарило на сполох.

У суді йшлося, що пан Рорі МакУитер також фальшував листи, котрі немовби були видані різними лікарями, що підтверджували народження дітей.

Коли він зголошувався з заявами на отримання соціальних виплат, у кожному випадку він мав з собою свідоцтва про шлюб і представляв себе іменами батьків, котрі були на цих свідоцтвах.

Коли він "працевлаштовував" цих людей, він брав у них оригінальні шлюбні свідоцтва, реєстрував на них дітей і потім, через кілька днів повертав їх власникам, котрі навіть не здогадувались, що роблять з їх свідоцтвами.

Під час судових слухань, сам пан Рорі заявив, що просто використовував слабкості реєстраційної системи Шотландії, яка за його словами є "хаотична та дуже вразлива до різних зловживань".

Всі свої шахрайські вчинки пан Рорі МакУитер здійснював у період між червнем 2014 року та жовтнем 2015.

Адвокат шахрая каже, що чоловікові найбільш ймовірно світись ув'язнення.

Одноразова допомога Sure Start Maternity Grant має розмір 500 фунтів і видається матерям, котрі очікують другу або подальшу дитину і також отримують інші види соціальних допомог. Аби зголоситись на отримання цього одноразового гранту, завітайте на офіційну урядову сторінку за наступною адресою:
Sure Start Maternity Grant (англійською)


Також у цій темі читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-tayside-central-39063473Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju