Всі новини     Понеділок, 06 березня 2017 - 19:11

ASDA оштрафовано за здохлих мишей та мух

ASDA оштрафовано за здохлих мишей та мух

Одну з найбільших у Британії мереж супермаркетів, ASDA, було оштрафовано на 300 тисяч фунтів за недотримання норм гігієни у одному з її лондонських депо, яке розташоване у районі Enfield, що у північній частині Лондона.Інспектори виявили здохлі миші та мухи.

Офіцери з нагляду за безпекою дотримання гігієни місцевої ради Енфілд знайшли багато відходів мишей на полицях, де зберігались пакети з крупою та цукром.

Інспекція проводилась у травні минулого року.

Під час судового розгляду у Мировому Суді Highbury Corner, керівництво ASDA визнало свою провину у порушеннях норм гігієни у цьому депо. Слухання по справі проводились у січні цього року.

Вирок було оголошено у минулу п'ятницю, де окрім 300 тисяч фунтів штрафу, компанію також було зобов'язано сплатити судові витрати в сумі 4'843 фунти.

З вище зазначеного депо, розвозяться товари у крамниці, що розташовані у Лондоні та у графстві Есекс, яке межує зі східною частиною Лондона.

Речник ASDA, після завершення судової справи, сказав: "Нам надзвичайно прикро, що у одному з наших депо склались такі умови, але ми вже вжили всіх можливих заходів, для подолання цієї проблеми і значно покращили санітарний стан цього та інших наших депо.
Ми глибоко шкодуємо про те, що трапилось.
Ми хочемо запевнити всіх наших клієнтів, що надзвичайно серйозно ставимось до подібних випадків і що вживаємо максимальних заходів для забезпечення повної безпеки наших товарів.".

ASDA оштрафовано за здохлих мишей та мух Інспектори виявили не тільки відходи, але й самих мишей, щоправда здохлих.
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39179652


Подібні статтіВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju