Перелік новин     Вівторок, 07 березня 2017 - 14:18

Джордж Майкл помер з натуральних причин

Джордж Майкл помер з натуральних причин

За звітом коронера, всесвітньо відомий британський співак, пан George Michael, помер з природних причин, через свою серцеву хворобу та хворобу печінки.Старший коронер графства Оксфордшиа, пан Darren Salter, сьогодні оприлюднив свій висновок, що співак страждав дилатаційною кардіоміопатією з міокардитом та ожирінням печінки, від яких він і помер.

Пан Джордж Майкл помер на 54 році життя, у день Різдва 2016 року, у себе вдома, у містечку Goring-on-Thames, що у графстві Оксфордшиа.

За словами коронера, через те, що пан Майкл помер "природною смертю", у подальшому вивченні причини його смерті, немає необхідності.

Через те, що проводилось розслідування, похорони Джорджа Майкла ще не відбулись.

Спочатку, відразу після смерті співака, поліція Оксфордшиа, яка має назву Thames Valley Police, заявила, що розглядала його смерть, як "незрозумілу", але не як "підозрілу". Початковий розтин тіла, за словами поліції, "не був переконливим".

У своїй заяві, коронер повідомив: "Вивчення причин смерті Джорджа Майкла було завершено і ми отримали остаточний звіт судової медичної експертизи. Від'як ми отримали висновок, що смерть була спричинена дилатаційною кардіоміопатією з міокардитом та ожирінням печінки, наше подальше вивчення цієї справи припиняється і ми не маємо жодних додаткових підстав для подальших вивчень причини смерті.
Через повагу до родини померлого, та дотриманням норм приватності, жодної подальшої інформації не подаватиметься.".

Згідно з твердженнями Британської Серецевої Фундації (British Heart Foundation), дилатаційною кардіоміопатією є хвороба, яка спричинює розтяг та звуження серцевих м'язів, що у свою чергу унеможливлює ефективний перегін крові серцем по тілі людини.

Колишній партнер небіжчика, пан Kenny Goss, сказав: "Думаю, його тіло просто здалося хворобі.".

Коли відбудуться похорони Джорджа Майкла, наразі не повідомляється.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-39193367


Довідка:

Хто такий Коронер

Що таке Дилатаційна кардіоміопатія

Що таке Міокардит

Більше про Джорджа Майкл

Ожиріння печінки


Подібні статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju