Всі новини     П'ятниця, 10 березня 2017 - 22:29

Окремі нелегали чекають на депортацію біля Ґатвика вже понад 2 роки

Окремі нелегали чекають на депортацію біля Ґатвика вже понад 2 роки

Четверо нелегальних мігрантів вже більше ніж 2 роки очікують депортації у одному з центрів усунення мігрантів, який розташований біля аеропорту Ґатуик, що на південь від Лондона.Про це йдеться у звіті інспекторів в'язниць Внутрішніх Справ (Home Office).

У звіті йдеться про те, що середній термін перебування затриманих мігрантів у цьому центрі становить від 28 до 48 днів.

Проте, 23 людини "жили" у цьому центрі вже понад рік, а один чоловік вже там більше ніж два з половиною роки.

У Внутрішніх Справах виправдовуються, що попри те, що у них немає бажання утримувати цих людей "довше ніж потрібно", часом складаються такі обставини, що процес депортації розтягується на довше ніж заплановано.

У центрі видалення мігрантів, який має назву «Brook House» на даний час перебуває майже 400 дорослих осіб чоловічої статі, серед яких нелегальні мігранти, азюлянти та інші іноземці, котрих впіймали на порушенні закону, покарали і тепер хочуть депортувати з країни.

Цим центром переймається приватна компанія G4S Security.

Звіт також каже, що окремі з затриманих перебувають у центрі вельми довгий час через "незрозумілі затримки процесу прийняття рішень про депортацію".

Окремі нелегали чекають на депортацію біля Ґатвика вже понад 2 роки В очікуванні депортації


Огляд центрів затримки мігрантів, який було проведено Внутрішніми Справами у 2016 році, дійшов висновку, що майже у кожному з цих центрів перебувало "більше ніж потрібно" людей.

Перебування кожної затриманої особи у цьому центрі упродовж одного року коштує британським платникам податків приблизно 34 тисячі фунтів.

Серед інших причин, через які виникають тривалі затримки з усунення затриманих, є та, що дуже часто самі затримані не зізнаються з якої саме країни вони є та не видають своїх справжніх особистих даних. Це ускладнює, а часом і унеможливлює процес передачі їх владним органам їх країн.

У минулому році майже 93% затриманих перебували у центрі понад 4 місяці.

Цей центр почав працювати у 2009 році, але через рік після початку роботи, його було визнано "фундаментально небезпечним". Від того часу центр почали покращувати. Проте, у 2012 році, у одному зі звітів йшлося про те, що цей центр все ще викликає "суттєві занепокоєння".

Аж тільки після 2013 року його було визнано прйнятним для розташування людей.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-sussex-39221869


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju