Перелік всіх новин

Кількість кваліфікованих працівників з поза ЄС досягнула урядового порогу

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсКількість кваліфікованих іноземних працівників, які не є громадянами ЄС, вперше досягнула місячного порогу, який був визначений урядом СК.

Це означає, що подальше прибування на ринок праці СК медсестер, лікарів ти вчителів у червні місяці буде заблоковане.

Дане обмеження було введене попереднім коаліційним урядом і стосується емігрантів 2-го рівня (робоча віза - Tier 2), річна зарплата яких має перевищувати 20800 фунтів.

У червні мігрантами цієї групи було заповнено 1650 вакансій Британії. Проте, у Внутрішніх Справах не підтвердили скільки заяв вони отримали.

Разом з блокуванням видачі цих робочих віз для медсестер, лікарів та вчителів, будуть також блокуватись робочі візи аудиторам, нотаріусам та консультантам, які також попадають у групу працівників 2-го рівня.

Згідно урядової програми 2-го рівня, для тих роботодавців, які мають намір наймити на роботу громадян, які не є громадянами Євросоюзу діє поріг 20700 працівників на рік в загальній кількості.

Більші шанси на успіх мають заявники, чия компанія намагається наймити їх для заповнення вакансій, котрі є у національному переліку нестачі працівників.

У Міністерстві з Міграції кажуть, що не мають намірів змінювати даний поріг і навпаки у майбутньому намагатимуться знижувати його межу, що ніяк не вітається представниками бізнесу та бізнес асоціаціями, яким все важче заповнити вакансії на своїх підприємствах. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33101336