Всі новини     Вівторок, 14 березня 2017 - 09:11

Виглядає що руский бізнесмен загинув від рук агентів Крємля

Виглядає що руский бізнесмен загинув від рук агентів Крємля

Одного з руских підприємців радше за все було отруєно зупою, але найважливіші докази про це було ретельно вимито з його шлунку відразу після того, як він помер.У 2012 році руский бізнесмен, пан Алєксандр Перепеличний, 44 роки, знепритомнів біля свого помешкання, яке розташоване у містечку Weybridge, у графстві Сарей, що межує з південним заходом Лондона.

Його смерть вважають вбивством на ґрунті помсти за його допомогу у виявлені відмивання грошей у великих сумах.

Попередні слухання у цій справі відбуваються у лондонському суді розгляду кримінальних справ, Old Bailey [олд бейлі], де вчора йшлося про те, що замість зупи зі щавлем, яку йому мали подати, йому було подано дуже подібну зупу, але з іншими складовими.

Також повідомляється, що під час аналізу зупи, яку їв пан Перепиличний, у його шлунку не було виявлено слідів щавлю.

Пан Bob Moxone-Browne, який працює на відому страхову компанію, Legal and General, на слуханнях сказав, що те, що було у шлунку жертви, дуже незабаром було "вимито". Проте, у одній порі шлунку залишився дуже малесенький шматочок рослини, яка не мала бути в зупі жертви.

Спочатку, поліція дотримувалась думки, що пан Перепиличний помер природною смертю, але під час більш ретельного аналізу внутрішньої частини тіла та шлунку, було виявлено сліди отруйної рослини під назвою Gelsemium.

За словами пана Моксон-Брауна, радше за все, в зупі жертви щавель було змінено саме цією травою, яка має подібні смакові властивості.

У іншій компанії, яка має назву Hermitage Capital Management, також стверджують, що пана Перепиличного мабуть вбили за передачу їм документів, котрі допомогли виявити відмивання грошей на суму 150 мільйонів фунтів певними громадянами Росії.

Представниця цієї компанії, пані Henrietta Hill, розповідала на судових слуханнях про те, що це якраз і пояснює той факт, навіщо панові Перепеличному була потрібна дуже велика страхівка від смерті. На яку саме суму був застрахований чоловік, не повідомляється.

У обидвох вище зазначених компаніях кажуть, що впевнені, що пана Перепиличного отруїли радше за все агенти Росії.

Смерть пана Перепиличного тепер розслідують паралельно зі смертю колишнього руского шпигуна, пана Алєксандра Лєтвінєнко, якого, як припускають, також було отруєно невідомою речовиною. Відомо. що пан Лєтвінєнко також передавав певні документи про відмивання грошей цій самій компанії.

Проте, під час розтину тіла пана Лєтвінєнко, не було виявлено жодних підозрілих речовин.

Наступні слухання по цій справі мають відбутись 5 червня цього року.

Виглядає що руский бізнесмен загинув від рук агентів Крємля Пан Перепеличний впав біля свого дому у Weybridge у 2012 році.


Виглядає що руский бізнесмен загинув від рук агентів Крємля Смерть Перепеличного тепер співставляють зі смертю Лєтвінєнко.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-surrey-39258525


Подібні статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju