Перелік новин     Субота, 18 березня 2017 - 09:34

Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone

Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone

У Лондоні загинув молодий чоловік під час користування та зарядки свого мобільного телефону iPhone, у себе вдома у ванній.Пан Richard Bull, 32 роки, помер через користування своєю мобільним у ванній, коли його iPhone, який був під'єднаний до зарядного пристрою, потрапив у контакт з водою.

Випадок трапився 11 грудня минулого року, у районі західного Лондона під назвою Ealing [Ілин].

Коронер, який займався вивченням подробиць смерті, прийшов до висновку, що чоловік загинув випадковою смертю.

Багато британських доброчинних організацій, котрі проводять кампанії з безпеки користування технікою, застерігають, що зарядка пристроїв біля води, є дуже небезпечною.

Коронер припускає, що телефон пана Бул був під'єднаний до зарядного пристрою через подовження, яке було увімкнене у розетку в коридорі. Повідомляється, що закім він користувався телефоном, зарядний пристрій був на його грудях.

Речник групи розслідування цього випадку повідомив, що звіт про цю смерть буде також надіслано для технічного аналізу у компанію Apple, яка виробляє IPhone.

Фахівці стверджують, що через надто малу напругу, яка йде на телефони від зарядних пристроїв, померти не можливо. Вони кажуть, що радше за все, пан Бул тримав саме електроподовження або біля себе або на своїх грудях, що й могло спричинити смерть через враження електричним струмом від розетки.

Самі зарядні пристрої подають напругу, яка коливається від 5 до 20 Вольт і є надто малою, аби завдати будь-яких збитків організмові людини.

Проте, варто пам'ятати, що сам зарядний пристрій під час зарядки увімкнений у розетку електромережі, де напруга становить 220 - 250 Вольт і є дуже небезпечною для життя людини. Зарядні пристрої перетворюють цю велику напругу у меншу і вже тоді подають її на мобільні телефони чи подібне. Якщо зарядний пристрій поганої якості, то буває так, що дроти його котушок пробивають і тоді на телефон потрапляє фактично напруга розетки, що спричинить пошкодження мобільного, якщо він не має додаткового внутрішнього захисту, і також є смертельно небезпечною для життя людини.

Тоді, якщо дріт від зарядного потрапляє у ванну з водою, то вас може вразити висока електрична напруга через те, що вода є вельми добрим провідником електроенергії.

Наразі компанія Apple жодним чином не прокоментувала цей випадок.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39307418


Також читайте:

У Британії запущено 5G У Британії запущено 5G30/05/2019


Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju