Перелік всіх новин

У Англії зростає кількість школярів у початкових класах

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЧисло учнів у початкових школах Англії продовжує швидко зростати і у цьому році кількість учнів початкових шкіл зросла на 94 тисячі. Найвищий показник від 1970 років.

Збільшення кількості учнів на 2,1% означає, що на кожну школу Англії припадає 6 додаткових учнів.

Із 94 тисяч учнів 71% є представниками етнічних меншин.

На даний час у Англії налічується 87 початкових шкіл, які мають більше ніж 800 учнів кожна. У 2014 році таких шкіл було 77, а у 2013 році їх було тільки 58.

У цьому році 100800 учнів навчаються у перенаселених класах, які мають більше ніж 30 учнів у кожному класі, що є на 8% більше ніж у минулому році.

Збільшення населення Англії є справжнім викликом для місцевих органів влади та особливо для початкових шкіл, які змушені постійно розширюватись аби розмістити нових учнів.

На даний час у початкових школах 30,4% від всіх учнів є представниками етнічних меншин.

Варто зазначити, що у цьому питанні існують великі регіональні відмінності. У внутрішніх мікрорайонах Лондона 81% учнів є представниками етнічних меншин, а у північно-східній Англії це число не перевищує 11%.

Якщо опуститися на рівень місцевих рад, то, для прикладу, на території місцевої ради Ньюгем (Newham), що у східному Лондоні представниками етнічних меншин є 94% учнів.

У внутрішніх мікрорайонах Лондона серед етнічних меншин найбільшою групою є чорні учні головним чином африканського походження. Друге місце серед етнічних меншин займають представники Азії.

У середніх школах приблизно 27% від всіх учнів є представниками етнічних меншин, що згідно даного звіту вказує збільшення на 30% за останні 6 років.

Попри зростання числа учнів початкових класів, число початкових шкіл продовжує зменшуватись ще від 1980 років минулого сторіччя через те, що до 2009 року число учнів початкових класів повільно зменшувалось.

Даний звіт було підготовлено Відділом з Освіти (Department of Education).Подібні статті: