Всі новини     Субота, 25 березня 2017 - 05:18

Суд сказав : прикрий шлюб - це не причина для розлучення

Суд сказав : прикрий шлюб - це не причина для розлучення

Жінка, яка скаржилась на те, що вона дуже нещаслива у своєму шлюбі, знову програла дуже незвичайну судову справу у апеляційному суді, після того, як судді підтвердили, що нещасливе життя не може бути підставою для розлучення.Пані Tini Owens, 66 років, звернулась до апеляційного суду (Court of Appeal) аби той відхилив попереднє рішення сімейного суду, який раніше вирішив, що вона не мала права розлучатись зі своїм чоловіком, паном Hugh Owens, якому 78 років, просто через те, що у неї нещасливе життя.

Судді апеляційного суду вирішили, що попереднє судове рішення має залишатись незмінним. Це означає, що пані Оуенс має залишатись жити у своєму шлюбі.

Проте, якщо упродовж наступних п'яти років вона не житиме разом зі своїм чоловіком, то тоді вона отримає право на розлучення і навіть, якщо її чоловік це заперечуватиме.

Пара одружилась у 1978 році. Вони є мешканцями містечка Broadway, що у графстві Урсестершиа, яке розташоване неподалік міста Бірмінгем, у центрально-західній Англії.

Під час судового процесу пані Оуенс стверджувала, що її шлюб "зламався". Проте, її чоловік, пан Оуенс з цим ніяк не погоджувався і стверджував, що пара все ще має кілька років аби "насолоджуватись одне одним".

Пані Оуенс сперечалась, що доля "замкнула" її у "некоханому та жахливо нещасному" шлюбі.

Суд сказав : прикрий шлюб - це не причина для розлучення Пан Г'ю Оуенс


У підготовці до судової справи, пані Оуенс зробила перелік 27 звинувачень про те, як її чоловік, пан Оуенс з нею обходився.

Серед цих звинувачень такі, як те, що він був "нечутливим" у своїх манерах та у своєму тоні. Вона також скаржиться на те, що постійно почуває недовіру до себе та більше не відчуває, що кохана.

Минулого року, коли справа слухалась у сімейному суді, суддя заявив, що аргументи пані Оуенс були такими, яких варто очікувати у звичайному нормальному шлюбі.

Після цього пані Оуенс вирішила звернутись до апеляційного шлюбу.

Проте, вчора старший суддя апеляційного суду, Сер Джеймс, сказав: "Ми не можемо відхилити попереднє судове рішення і тому відмовляємо дружині право на розлучення, якого вона бажає.".

На території Англії та Уельсу, коли ви подаєте на розлучення, ви мусите довести, що ваш шлюб обірвався і мусите дати одну з наступних причин:
- зрада;
- поведінка, яка не вкладається у здоровий глузд;
- дезертирство (тобто якщо вас покинули);
- якщо ви не жили разом понад 2 роки і обидвоє погоджуєтесь на розлучення;
- якщо ви не жили разом понад 5 років (тоді заперечення іншої половини не мають значення).

Сер Джеймс також додав: "У чинному законодавстві задекларовано, що убого нещасливий шлюб не може бути причиною для розлучення, навіть попри те, що окремі люди так не вважають.".

Справа слухалась минулого місяця, а рішення суду було оголошено вчора.джерело: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2017/mar/24/tini-owens-trapped-loveless-marriage-judges-refuse-divorce


Подібні статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju