Всі новини     Субота, 25 березня 2017 - 15:17

У Лондоні Марш Єднання з Європою

У Лондоні Марш Єднання з Європою

Десятки тисяч британців та європейців зібрались на вулицях Лондона у день відзначення шістдесятої річниці підписання Римських Угод, аби здійснити похід до будинку парламенту з закликами зупинити Брекзит.Римські Угоди фактично вважаються початком утворення Європейської Унії.

Сьогоднішній протест є практично останньою спробою зупинити Брекзит, перед тим, як прем'єр-міністерка Великої Британії, пані Теріза Мей, розпочинатиме процес Брекзиту, тобто ініціюватиме Статтю 50 Лісабонської Угоди, в середу, 29 березня.

Марш має назву Марш Єднання за Європу.

Учасники маршу почали збиратись об 11 годині ранку у добре відомій лондонській околиці під назвою Park Lane [Парк Лейн].

Після зборів на Парк Лейн, учасники маршу мали рухатись до будинку парламенту, де на парламентському майдані у цей час відбувається багатотисячний мітинг.

Проте, в учасників маршу виникла затримка зі зборами десь на годину. За словами журналістів причиною затримки виявилась неготовність поліції через те, що вони не очікували такого великого напливу людей.

Учасники маршу принесли з собою надзвичайно велику кількість жовто-блакитних стягів та транспарантів, котрі символізують солідарність з Європою.

Маршрут учасників маршу проходив по вулицях Piccadilly, Pall Mall та Whitehall.

Серед учасників маршу дуже багато громадян ЄС, котрі жиють та працюють на території Великої Британії.

Вони представляють групу, відому як група Трьох Мільйонів, тобто приблизна кількість громадян ЄС у Британії.

Проте, серед учасників маршу найбільше громадян Сполученого Королівства, серед яких надзвичайно багато людей.

На одному з транспарантів (на малюнку вище) було написано: "Мені 15, Брекзит вкрав моє майбутнє".

Учасники протесту закликають уряд відмовитись від перспективи так званого "жорсткого Брекзиту", тобто відмовитись від намірів залишити єдиний внутрішній європейський ринок та зберегти у Сполученому Королівстві принцип вільного пересування по Європі.

У Лондоні Марші Єднання з Європою Збір учасників маршу на Парк Лейн


У Лондоні Марші Єднання з Європою У марші беруть участь десятки тисяч людей


У Лондоні Марші Єднання з Європою Учасники маршу на Парламентському Майдані (Parlament Square)


Відео сьогоднішнього маршу з Парламентського МайдануУ Лондоні Марші Єднання з Європою На жовто-блакитному прапорі написано "Не здавайся"


У Лондоні Марші Єднання з Європою Історичне фото підписання Римських Угод у 1957 році.
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/unite-for-europe-brexit-march-london-edinburgh-tens-of-thousands-against-european-union-eu-latest-a7649686.html


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju