Перелік новин     Неділя, 26 березня 2017 - 03:06

У вівторок візки крамниць Tesco будуть відімкнуті

У вівторок візки крамниць Tesco будуть відімкнуті

У вівторок, коли в обіг вводяться нові однофунтові монети, візки у супермаркетах Теско ну будуть замикати, через те, що вони не готові приймати нові монети.У компанії повідомили, що це є тимчасовим заходом і триватиме до тих пір, поки не буде змінено замки на всіх візках, які матимуть змогу приймати нові 12-гранні однофунтові монети (на малюнку).

Зі всіх 3'500 супермаркетів мережі Теско, які розташовані у Сполученому Королівстві, тільки 200 мають візки, які відмикаються одні від одних шляхом вкладання однофунтової монети.

У супермаркетах Asda, Morrisons, Lidl, Aldi та Sainsbury's напередодні повідомили, що їх візки вже готові приймати однофунтові монети, як нового, так і старого типів.

У Теско сказали, що змінюють замки у візках таким чином, що вони прийматимуть старі та нові однофунтові монети і також жетони.

У компанії заявили, що при виникненні будь-яких проблем, споживачам необхідно звертатись до працівників крамниць, які завжди напоготові їм допомогти.

Працівники Теско також стежитимуть за тим, аби всі візки повертали назад до крамниць, бо у Англії дуже часто буває так, як каже дуже старе англійське прислів'я: "Якщо воно не прикручено до підлоги, то довго воно там не протримається." (If it's not bolted to the floor, it will be gone.).

Нова однофунтова монета входить в обіг у вівторок, 28 березня 2017 року.

У Банку Англії (національний банк СК) сказали, що обмін старих монет на нові триватиме упродовж наступних шести місяців.

Після 15 жовтня цього року старі однофунтові монети будуть остаточно вилучені з обігу і відтоді їх можна буде обміняти на нові тільки у приміщеннях Банку Англії.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-39383535


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju