Всі новини     Четвер, 30 березня 2017 - 20:35

Найстарша страхова компанія відчиняє офіс у Європі

Найстарша страхова компанія відчиняє офіс у Європі

Одна з найвідоміших у світі страхових компаній на британських островах під назвою Lloyd's of London, яка народилась ще у 1688 році, сьогодні оголосила про те, що відчиняє додаткове бюро у Брюселі через побоювання, що може втратити свій бізнес після того, як СК залишить ЄС.Компанії Lloyd's of London у цьому році виповнюється вже 329 років. Вона є однією з найбільших міжнародних страхових компаній у світі.

Брюсельське бюро компанії почне свою роботу на початку січня 2019 року, тобто приблизно тоді, коли СК за чинним планом має залишити ЄС.

У компанії зазначили, що не можуть собі дозволити втратити позиції на європейському ринку, де на даний час отримують приблизно 11% від усіх своїх доходів.

Головна директорка компанії, пані Inga Beale, каже, що: "Ми хочемо працювати під юрисдикцією, яка має одну з найповажніших репутацій у світі і ми також хочемо мати найлегший доступ до найкращих та найсвітліших талантів цієї планети, більшість з яких саме у Європі.
У цьому сенсі, Брюсель став для нас найкращим вибором.".

Пані Інґа наголосила на тім, що брюсельське бюро буде не головним, а тільки додатковим бюром. Кількість робочих місць, які буде переведено з Лондона до Брюселю, становитиме приблизно 100.

Компанія «Лоїдова з Лондона» налічує приблизно 700 працівників у британській метрополії. Проте, варто зазначити, що якщо взяти усі бюро цієї компанії у світі, то загалом на них працює понад 30 тисяч працівників.

Разом з цією компанією, свої додаткові бюро, з причин Брекзиту, також відчиняють низка інших вельми відомих британських та міжнародних компаній, серед яких одні з найбільших банків - Bank of America, Barclays та Morgan Stanley. Окремі з них переносяться у столицю ірландської республіки, Дублін, а інші у Франкфурт на Майні, яке розташоване у південно-західній частині Німеччини і вважається фінансовою столицею Європи.

Один з найбільших банків, HSBC, також нещодавно заявив, що переноситиме своє головне бюро у Париж.

Вище згадана компанія, Лоїдова з Лондона, сьогодні також оприлюднила свої фінансові результати. Прибутки компанії за 2016 рік склали 2.1 мільярди фунтів.

Речники компанії кажуть, що Брекзит може спричинити дуже високий рівень невизначеності, що у свою чергу може спричинити певні коливання, як на британських та європейських, так і на світових ринках.

Найстарша страхова компанія відчиняє офіс у Європі Лондонське бюро компанії Lloyd's of London


Найстарша страхова компанія відчиняє офіс у Європі Це саме приміщення


Найстарша страхова компанія відчиняє офіс у Європі Історичний малюнок бюро 329-рчної компанії
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-39441035


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju