Перелік всіх новин

03.07.2015 - 08:37

Мама втікачка каже, що може потрапити у великі проблеми

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсМама, що втікла з дому зі своїм сином після того, як суд вирішив, що син має жити не знею, а з його батьком, зізнається, що вона у великих проблемах.

35-Річна Ребека Минок зараз у розшуку і кажуть, що вона втекла тому, що "втратила віру у систему в цій країні" після того, як суддя вирішив, що її син Ітен, 3 роки, має жити зі своїм батьком.

Пані Минок сказала газеті Дейлі Мейл: "Я не бачу для себе ніякого виходу. Яне вважаю, що я вчинила щось погане. Я потраплю у великі проблеми. Найбільше я схвильована долею свого сина. Я реалістка, я знаю, що мене схоплять і відберуть у мене мою дитину. Це направду жахлива та розпачлива ситуація. Я намагаюсь триматися сама тільки з Ітеном, аби більше нікого не втягувати у цю ситуацію.".

Ребека каже, що мала на думці здатись владі, але каже, що: "Я дивлюсь на свого сина і не можу цього зробити.".

Вчора вона сказала газеті Сан: "Я знаю, що мене схоплять, але кожний додактовий день з моєю дитиною для мене найцінніше на світі. Ми обоє у доброму здоров'ї та дуже щасливі. Я не думала, що все це дійде до такого скандалу.".

Родичі Ребеки кажуть, що впевнені в тім, що коли її спіймають, вона вже більше ніколи не зможе побачити свого сина.

Попередньо, у її справі суд прийшов до висновку, що вона перешкоджала своєму колишньому партнерові, Роджер Уильямс, у побаченнях з їх сином та упродовж процесу робила брехливі звинувачення у його бік. Через це суд вирішив, що її син має жити не знею, а з її колишнім партнером.Подібні статті: