Один з Шетладських островів шукає медсестру
Всі новини     Понеділок, 10 квітня 2017 - 22:08

Один з Шетладських островів шукає медсестру

Один з Шетладських островів шукає медсестру

Віддалений острів, який розташований біля островів Шетланд, що на північ від Шотландії і на якому на даний час живе 60 людей, шукає за новою медсестрою чи медбратом.Назва цього острова Fair Isle. Він є дуже популярним серед спостережників за птахами. На острові мешкає 100 пінгвінів і також десь тисяча овечок.

Якщо взяти до уваги жорсткі зими та довгі місяці постійної темряви, то ця посада аж ніяк не для кожного чи кожної.

Оголошення, яке подає влада острова каже:
"Ми шукаємо завзятого чи завзяту загальну практикантку з вельми гнучким графіком роботи на острові, де немає жодних лікарів.
Ви будете частиною цієї маленької громади, яка налічує 60 людей і відповідатимете за забезпечення служби охорони здоров'я згідно з національними та місцевими стандартами аби гарантувати, що населення острова має доступ до служби здоров'я пристойних стандартів.
Ви будете нести відповідальність за обстеження та оцінку необхідності догляду та лікування, а також втілення та забезпечення виконання державних програм з обстеження.".

У нічний час на острові немає світла. На острові є летовище, але літаки сідають там тільки після того, як сходить сніг.

До острова, часом, ходять пороми, але їх графік дуже часто скасовується через штормову погоду.

На острові немає пабу і є тільки маленька крамничка.

Два роки тому, повідомлялось, що населення острова було зменшилось до 55 людей.

Тоді влада почала рекламну кампанію за приваблення населення. Влада хотіла привабити щонайменше 10 людей. Приїхала тільки одна сім'я з 5 людей, які займаються фермерством.

На даний час на острові працює медсестра, пані Elena Mera-Long, але вона перевозиться до Румунії. Палі Еліна також працює церковною органісткою, навчає музики і допомагає острів'янам прясти шерсть.

Нова медсестра буде отримувати від 25'565 до 35'577 фунтів на рік, за 37.5 годинний робочий тиждень. Остаточна зарплата залежатиме від досвіду.

Також, на додаток до цього держава заплатить одноразову допомогу, пов'язану з затратами на переїзд на острів у розмірі 8 тисяч фунтів. На додаток до зарплати ви також будете отримувати 1'721 фунтів на рік, як допомогу за проживання на віддалених територіях.

Даний острів головним чином населений будівельниками човнів та рибаками. Острів має власну особисту техніку прядіння, яка використовується для створення узорів з великою кількістю кольорів.

Один з Шетладських островів шукає медсестру Пані Еліна Мера-Лонґ пропрацювала тут медсестрою 9 років.


Один з Шетладських островів шукає медсестру Корінні мешканці острова. За останні 30 років їх кількість зменшилась на половину.


Один з Шетладських островів шукає медсестру Ця нова сім'я є першою за останні п'ять років, яка оселилась на острові.


Один з Шетладських островів шукає медсестру У 19 сторіччі на острові жило аж 400 людей


Один з Шетладських островів шукає медсестру Розташування острова на карті
джерело: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/39551336/a-remote-scottish-island-with-a-population-of-around-60-is-looking-for-a-new-nurse

Довідка:Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju
 go home