Всі новини     Вівторок, 11 квітня 2017 - 20:45

Суд наказав припинити подальше лікування дитини

Суд наказав припинити подальше лікування дитини

Судді Високого Суду (High Court) прийшли до висновку, що тепер лікарі, всупереч волі батьків, мають право припинити восьмимісячне життєзабезпечення хворого малюка, який хворіє дуже рідкісним генетичним захворюванням відмирання мозку.Фахівці лондонської лікарні під назвою Great Ormond Street Hospital заявили, що восьмирічний хлопчик, Charlie Gard, хворіє беззворотнім пошкодженням головного мозку і має бути переведений у відділ паліативної допомоги.

Батьки хлопчика, пані Connie Yates та пан Chris Gard, які є мешканцями Лондона, хотіли забрати його у США для подальшого новітнього та експериментального лікування.

Проте, сьогодні суд вирішив, що вони не мають на це права.

Адвокатка батьків, пані Laura Hobey-Hamsher, у своїй післясудовій заяві сказала, що ні вона, ні батьки, не можуть зрозуміти чому судді "принаймні не дали маленькому Чарлі шансу на лікування". Вона також заявила, що після вивчення командою адвокатів чинної ситуації, батьки хлопчика розглядатимуть можливість апеляції цього рішення в суді вищої інстанції. Судом вищої інстанції після Високого Суду у Великій Британії є Верховний Суд (Supreme Court).

Це означає, що адвокати разом з батьками зараз мають три тижні, аби подати апеляцію.

У своєму вирішальному слові, пан Суддя Francis сказав, що він дійшов до такого рішення з великим болем у серці, але з "повним переконанням", що це рішення було зроблено у найкращих інтересах хлопчика Чарлі.

Суддя також віддав належне батькам у їх впертому та невпинному намаганні до останку боротися за життя своєї дитини та за їх абсолютну відданість своєму синові.

Тут варто зазначити, що у Великій Британії, у таких справах, суддя зобов'язаний насамперед брати до уваги інтереси дитини, а не інтереси батьків.

Пан суддя, який під час розгляду справи також неодноразово відвідував хлопчика у лікарні, сказав: "Я знаю, що це є найприкрішим днем у житті батьків Чарлі і моє серце сьогодні цілком з ними. І я тільки сподіваюсь, що з часом вони змиряться з тим, що у найкращих інтересах Чарлі буде, якщо вони дадуть йому можливість відійти з миром та спокоєм, а не намагатимуться вести його через ще більший біль та страждання.".

Хлопчик Чарлі, який народився 4 серпня минулого року, має дуже рідкісне захворювання, яке має назву «синдром виснаження мітохондріальної ДНК» (mitochondrial DNA depletion syndrome). Це захворювання має вплив на генетичні блоки, які забезпечують енергією клітини організму.

Це захворювання також спричинює все більше ослаблення м'язів та все більше пошкодження головного мозку людини.

Батьки хлопчика зібрали більше ніж 1.25 мільйона фунтів через інтернет сайт так званого гуртового фінансування (crowd funding), де люди просто скидаються на різні види допомоги. Назва сайту GoFundMe. Свої внески для батьків погодилось дати більше ніж 80 тисяч людей.

Батьки сперечались в суді, що хочуть надати своєму синочкові останній шанс на одужання, відправивши його у Сполучені Штати, де за твердженням тамтешніх лікарів, існує чисто експериментальне лікування, яке не гарантує жодних результатів.

Засновник сайту гуртового фінансування, після судового процесу заявив, що тепер хоче зустрітись з батьками хлопчика аби намагатись вирішити, як бути далі з зібраними грошами.

Суд наказав припинити подальше лікування дитини Батьки хлопчика після суду


Суд наказав припинити подальше лікування дитини Батьки Чарлі разом з ним у лікарні
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39568388


Довідка:
Що таке паліативна допомога

Mitochondrial DNA depletion syndrome


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju