Перелік новин     П'ятниця, 21 квітня 2017 - 12:23

Уряд відхилив петицію про високі каблуки

Уряд відхилив петицію про високі каблуки

Петицію національного рівня, яка закликáла британський уряд зробити незаконною політику приватних компаній, що стосувалась примусу жінок носити взуття на високих каблуках під час роботи, було відхилено центральним урядом Сполученого Королівства.Дану петицію було започатковано після того, як виник скандал з однією пані, яка працювала у приймальній готелю та відмовилась носити взуття на вищих каблуках, всупереч вимогам начальства (див. нижче).

У центральному Бюро Рівностей (Equalities Office) з цього приводу заявили, що замість розгляду цієї петиції мають намір видати настанови для компаній, котрі стосуватимуться носіння робочої форами взагалі.

У бюро повідомили, що настанови буде видано вже влітку цього року. Речники бюро заявили, що компанії мають проводити самостійну оцінку того, чи їх чинні правила робочого одягу є відповідними та законними.

Дану петицію було підписало понад 152 тисячі осіб. Якщо петиція набирає понад сто тисяч, то центральний парламент зобов'язаний провести дебати по даному питанню. Недавно було проведено дебати, в результаті чого було вирішено відхилити цю петицію про зміну законодавства.

Дебати було проведено після вивчення чинних вимог компаній щодо носіння уніформи, яке було проведене Комітетом Петицій (Petitions Committee) Палати Громад. У комітеті прийшли до висновку, що у Великій Британії дуже довгий перелік компаній мають правила носіння уніформи, які дискримінують жінок.

Всупереч цьому, у чинному консервативному уряді заявили, що дійсне законодавство, яке регулює правила робочої форми у приватних компаніях, є цілком адекватним, не дискримінаційним і не потребує змін.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39667912


Читайте більше по цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju