Всі новини     Понеділок, 24 квітня 2017 - 22:10

У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату

У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату

Велика вантажівка з довгим трейлером, яка перевозила екскаватор, почала скочуватись по похилій дорозі, у той час, коли водій намагався її наздогнати, після чого машина знесла цегляний пліт та потім вгналася прямо в кут хати, яку мабуть доведеться цілковито перебудовувати.Випадок трапився в неділю, у селі Banbury, що у графстві Оксфордшиа, що на північний схід від Лондона.

У той час, коли вантажівка, в кабіні якої не було нікого, сама почала з'їздити по схилі та дрейфувала з дороги в бік будинку, біля якого в машині сиділа власниця будинку, пані Nash, яка вийшла зі свого авто і просто завмерла від подиву, що вантажівка набирала обертів без водія і якби її чоловік, пан Paul, вчасно її звідти не забрав, вона була б потрапила під колеса машини.

Після випадку, у розмові з журналістами, пан Пол сказав: "Моя дружина сиділа у нашій машині, а я замикав двері будинку.
Коли я повернувся, то побачив, що моя дружина вистрибнула з машини і сказала "он котиться вантажівка, а в кабіні нікого нема".
Водія у вантажівці не було, але однієї миті я побачив, як він намагався її наздогнати.
Я схопив свою дружину, забрав її на бік і ми почали втікати за хату. Потім, вантажівка зненацька зупинилась і все стихло.
Коли ми вийшли за кута хати, то побачили, що кабіна вантажівки вже частково застрягла у нашій хаті.
Уявіть собі, якби ми вже тоді сиділи у своїй машині, то вантажівка могла б нас просто розчавити.
Тут дуже стрімкий схил. Якби ця вантажівка не звернула і не зупинилась на нашій хаті, то у самій долині наробила б мабуть дуже багато шкоди. Це 20-тонна вантажівка, яка на собі мала ще десь 20-тонний екскаватор.".

За повідомленням Поліції Thames Valley, через цю аварію жодні особи не зазнали ніяких поранень і жодних арештів наразі не було здійснено.

Вантажівка належить компанії Anglia Crane.

У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату Вантажівка везла приблизно 20-тонний екскаватор


У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату Панові Paul Nash вдалось врятувати свою дружину за кілька секунд до того, як вона була б потрапила під вантажівку.


У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату Вантажівка на своєму шляху замела навіть телеграфний слуп. Цегляний пліт було цілковито знищено.


У Оксфордшиа вантажівка в'їхала прямо в хату Під час аварії не було завдано шкоди жодній особі
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-oxfordshire-39697176


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju