Всі новини     Четвер, 27 квітня 2017 - 21:58

Суд виправдав жінку, яка зарізала свого коханого

Суд виправдав жінку, яка зарізала свого коханого

Паню Elizabeth Hart-Browne, яка вбила свого коханого кухонним ножем, було виправдано та відпущено на волю, після того, як їй вдалось переконати присяжних в тім, що вона здійснила це вбивство через побоювання, що він її вб'є.Пані Елизабет Гарт-Брауні, якій нещодавно виповнилось 27 років, сприйняла звістку про те, що її було виправдано, зі сльозами на очах.

Справа слухалась в одному з найстаріших судів Лондона - суді Old Bailey, де часто слухають найрезонансніші кримінальні справи.

Після того, як 17 вересня минулого року, пані Елизабет вдарила кухонним ножем свого коханого, 25-річного пана Stephen Rayner, вона плакала і сказала: "я щойно забила чоловіка, якого я кохаю".

Випадок трапився 17 вересня у районі Acton, який розташований у західному Лондоні.

Пані Елизабет є мамою двох дітей.

На судових слуханнях пані Гарт-Брауні також розповідала, як її коханий, пан Стівен, того вечора схопив її за горло після того, як кілька разів її вдарив.

Коли діти вже спали у тому самому помешканні, в один момент, пані Елизабет схопила великого кухонного ножа та три рази вдарила ним у пана Стівена Райнер. Один з ударів прийшовся у шию і виявився фатальним. Відразу після цього він ще зміг вийти на двір, після чого повалився на землю, де навколо нього утворилась велика калабаня крові.

Коли це побачили сусіди, вони кинулись на допомогу, але врятувати пана Стівена вже не вдалося.

Пані Елизабет також сказала, що тоді на неї найшла паніка і вони побігла назад у будинок, витерла ножа та почала витерати кров, яка була навколо телевізора.

Коли на місце вбивства приїхала поліція, пані Елизабет істерично повторювала: "Я цього не хотіла, мені так шкода. Я щойно вбила чоловіка, якого я кохала.".

Судове провадження у цій справі тривало упродовж шістьох тижнів. Фінальне засідання присяжних тривало 15 годин, після чого вони вирішили, що пані Елизабет не винна у цьому вбивстві.

Під час судових слухань також йшлося про те, як того пізнього вечора, коли пані Гарт-Брауні повернулась з однієї сімейної вечірки, між нею та її коханим розпалилась сварка. У суді вона сказала, що шкодує про те, що того вечора вона відразу не пішла спати, а почала сварку зі своїм коханим.

Пані Елизабет та пан Стівен прожили разом шість років у вельми напружених стосунках, які часто супроводжувались чварами та побиттями пані Елизабет.

Вона розповідала, що у 2015 році купила собі життєву страхівку через те, що дуже боялась, що пан Стівен може вкоротити її життя. Вона сказала: "Я дуже боялась, що він мене вб'є і тоді мої діти можуть залишитись без нічого.".

На суді також розповідали про те, що пан Стівен Райнер був дуже нестійкою та надзвичайно агресивною людиною.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-39736953


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju