Всі новини     П'ятниця, 28 квітня 2017 - 01:37

У антитерористичній операції підстрелено молоду жінку

У антитерористичній операції підстрелено молоду жінку

Антитерористична поліція була змушена підстрелити жінку, вік якої від 20 до 30 років і також заарештувала ще чотирьох людей під час антитерористичної операції, яку було проведено у кількох районах північного Лондона та у графстві Кент.Про це повідомили у Скотленд Ярді.

У поліції також заявили, що дані арешти не пов'язують з заарештованим вчора ісламським терористом, якого було затримано біля будинку парламенту з сумкою у якій було кілька великих ножів.

Жінка, яку застрелили поліціянти з антитерористичного відділу, була предметом тривалого розслідування. Вона жива і перебуває у лікарні під пильним наглядом поліції.

Ще одну молоду жінку у 20-річному віці, разом з двома чоловіками у віці 20 та 16 років, також було заарештовано під час тієї ж операції. Вони залишаються у слідчому ізоляторі у південній частині Лондона.

Додатково, ще одну 43-річну жінку було заарештовано у графстві Кент, яке розташоване на південний схід від Лондона, під час проведення тієї ж операції.

У поліції повідомили, що всіх їх було заарештовано за підозрою у підготовці, змові та підбурюванні до скоєння терористичних актів.

За повідомленням поліції, жінку було підстрелено під час облави кількох помешкань, яку було проведено у районі Лондона під назвою Уилзден, у четвер ввечері, десь біля 19:00.

Поліція продовжує обшуки помешкань, на які було вчинено облави.

Цей випадок вже було передано під розслідування у орган нагляду за правомірністю вчинків поліції, який має назву Незалежна Комісія Претензій до Поліції (Independent Police Complaints Commission, скорочено IPCC).

У антитерористичній операції підстрелено молоду жінку Цього 27-річного чоловіка було заарештовано у четвер зранку, біля будинків парламенту у підозрі терористичного вчинку.


У антитерористичній операції підстрелено молоду жінку Заарештований 27-річний чоловік мав з собою в сумці цей ніж.
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39741196


Також читайте:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju