Всі новини     Неділя, 30 квітня 2017 - 01:11

Двох жінок заарештували за бійку перед виступом лідера Юкип

Двох жінок заарештували за бійку перед виступом лідера Юкип

За повідомленням Поліції Клівленд (Cleveland Police) одну жінку у віці 62 роки та ще одну у віці 28 років було заарештовано після того, як між ними почалася бійка, радше за все через різні політичні переконання, перед самим виступом лідера вельми правої та анти-європейської партії - UKIP (Партія за Незалежність Сполученого Королівства (від Єропи)), пана Paul Nuttall.Випадок трапився у місті Hartlepool, яке розташоване у графстві Дарам (Durham), що на північному сході Англії, біля кордону з Шотландією.

Лідер Юкип, пан Пол Нáтал, мав виступати на мітингу з промовою, як однією з частин його передвиборчої кампанії. Нещодавно він вирішив виставити свою кандидатуру в цьому окрузі, який має назву «Boston та Skegness», аби змагатись на майбутніх парламентських виборах, які відбудуться 8 червня цього року.

Проте, виступ було скасовано після того, як було викликано поліцію через бійку між двома жінками, яка виникла біля пабу, де мала проходити зустріч пана Натал з виборцями.

Після бійки пан Нáтал сказав, що жодна з жінок не була членкою його партії. У цій бійці він звинуватив активістів з боку лівих сил.

Бійку між жінками розборонила поліція разом з присутніми громадянами.

Наразі точно не відомо, через що саме почалась бійка, але за повідомленнями окремих свідків, на зустріч прийшло кілька людей з прапорами ЄС, що є не вельми приємним для антиєвропейської партії.

Пан Пол Натал відхрестився від своєї причетності до цієї бійки і заявив, що жінки не є членами його партії і сказав, що: "Тут є деякі ліві активісти, які хочуть створити дебош.".

Варто наголосити, що на минулорічному референдумі у місті Гáртлпул майже 70% людей голосували за Брекзит, тобто за вихід СК зі складу ЄС. Саме через це, члени Юкип сподіваються набрати тут багато голосів на майбутніх виборах.

У Поліції Клівленд повідомили, що триває розслідування.

Двох жінок заарештували за бійку перед виступом лідера Юкип Бійка розпочалась біля пабу Hartlepool перед виступом лідера партії Юкип, пана Пол Натал


Двох жінок заарештували за бійку перед виступом лідера Юкип Пан Пол Натал наголосив, що ці жінки не були членами його партії
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-tees-39755603


Також читайте:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju