Всі новини     Неділя, 30 квітня 2017 - 12:14

Минає 10 років без Меделейн МакКен

Минає 10 років без Меделейн МакКен

Батьки британської дівчинки, яка десять років тому безслідно зникла з квартири на португальському курорті Прая да Луж, сказали, що робитимуть все, що потрібно та витратять стільки, скільки потрібно аби знайти свою доньку.На наступному тижні минає вже десять років з того часу, як зникла маленька британка під час відпочинку на одному з португальських курортів, який має назву Praia da Luz.

Родина МакКен походить з міста Rothley, яке розташоване у графстві Лейстершиа, що у північній частині Англії.

За їх словами, за останні п'ять років поліцією було зроблено багато роботи у процесі пошуку їх доньки.

Вони кажуть, що все ще сподіваються, що їх донька ще жива і вони її знайдуть.

Батько Меделейн, пан Джері МакКен каже, що він та його дружина намагались зробити все, що у їх силах аби знайти свою донечку.

Проте, наразі ми не маємо жодної чіткої інформації про те, як саме зникла Меделейн, чи є вона ще живою і де вона може бути.

На даний час, над цією справою продовжують працювати чотири детективи, а на пошуки дівчинки вже було витрачено загалом понад 11 мільйонів фунтів.

У березні цього року поліції було виділено ще 85 тисяч фунтів на продовження пошуків дівчинки та будь-якої інформації про неї, тобто офіційне розслідування було продовжено ще на пів року. У вересні знову переглянуть прогрес у цій справі і знову вирішуватимуть чи продовжувати фінансування пошуків чи ні.

Вельми багато британських видань критично ставляться до таких великих затрат ресурсів на пошуки однієї дитини.

Проте, родина МакКен каже, що ця критика є несправедливою, ні до них самих, ні до їх доньки.

МакКени наполягають, що продовжуватимуть шукати свою донечку та продовжуватимуть свою судову справу проти колишнього португальського детектива, пана Goncalo Amaral, який на початку займався розслідуванням справи зникнення Меделейн і який пізніше написав книгу про зникнення їх доньки, у якій він припустив, що батьки Меделейн могли самі сфальсифікували це зникнення.

Спочатку один з португальських судів заборонив видавати цю книгу, але пізніше суд найвищої інстанції у Португалії вирішив дозволити публікацію, проти чого продовжують виступати батьки зниклої дівчинки.

Детективи, котрі займаються продовженням розслідування цієї справи кажуть, що наразі немає жодних підстав звинувачувати батьків і що вони наразі не мають жодних свідчень про те, що дівчинки вже нема.

МакКени дуже негативно ставляться до соціальних медіа, де на їх адресу було чимало різної критики та осудів з боку, як особистостей, так і самої преси. Вони кажуть, що зараз взагалі не користуються цими мережами.

Пані МакКен каже: "Ми взагалі не заходимо у ці мережі. У минулому це завдало нам стільки прикростей, що я більше не можу про це навіть і думати.". Вона каже, що окрема критика на їх адресу була для них просто нестерпною. Проте, вона також зізнається, що у цих самих мережах, від інших людей було дуже багато співчуття, поваги та підтримки. Вона каже: "Досі, я б не подумала, що люди можуть бути такими різними.".

Пані МакКен каже, що вірить, що її донька жива і здорова і вона все ще продовжує купляти їй різдвяні подарунки.

Меделейн МакКен зникла з квартири 3 травня 2007 року, коли їй було тільки три рочки.

Одного гарного вечора, під час своєї відпустки на португальському курорті Парая да Луж, приблизно о 20:30, батько та мати Меделейн МакКен залишили двох своїх дітей, Меделейн та її молодшого братчика, у квартирі і самі пішли розважатись зі своїми друзями до бару-ресторану Tapas, який розташовано неподалік квартири.

Упродовж всього вечора присутні у барі, час від часу, залишали бар та ходили перевіряти дітей у квартирах.

Один з друзів МакКен, пан Matthew Oldfield, приблизно о 21:00 вперше залишив бар аби перевірити своїх дітей. Слідом за ним, о 21:05 пішов також і батько Меделейн, пан Джері МакКен.

Коли він зайшов у помешкання, то побачив, що двері однієї з його спалень були відчинені більше, ніж коли він був там останнього разу. Проте, він без жодної підозри повернувся назад у ресторан.

Приблизно о 21:30, пан Matthew Oldfield знову перевіряв помешкання МакКен. Не почувши жодного звуку зі спальні дітей, він припустив, що вони вже спали та пішов назад до бару так і не зайшовши у спальну і не подивившись на Меделейн.

Коли ще одна з друзів, пані Jane Tanner, у черговий раз пішла перевіряти своїх дітей, вона бачила, як незнайомий чоловік, неподалік помешкання МакКен, ніс на руках дитину. Поліція вже перевірила цей факт і тепер каже, що цей чоловік не має нічого спільного зі зникненням Меделейн. Він також був одним з тих, що там відпочивали і у той час просто гуляв зі своєю дитиною.

Одна ірландська родина, яка поверталась з відпочинку назад у помешкання, засвідчила, що приблизно о 22:00 вони бачили, як один чоловік, приблизно 30-річного віку, ніс на руках дитину, котрій було приблизно 3 чи 4 рочки, можливо у піжамі. Він рухався у напрямку пляжу. Пляж розташовано приблизно 5 хвилин ходьби від того помешкання, у якому жили МакКен.

Мама Меделейн, пані Кейт МакКен, повернулась у квартиру приблизно о 22:00. Вікно спальні Меделейн було відчинене, жалюзі підняті, а Меделейн вже не було у спальні. Саме від того часу вона вже більше не бачила своєї донечки.

Родина МакКен все ще сподівається знайти свою донечку живою та здоровою.

Минає 10 років без Меделейн МакКен Зникнення Меделейн МакКен на курорті Прая да Луж


Минає 10 років без Меделейн МакКен Мама Меделен все ще сподівається знайти правду про свою донечку


Минає 10 років без Меделейн МакКен У 2012 році родина МакКенів оприлюднила фото того, як би тоді виглядала їх донечка


Минає 10 років без Меделейн МакКен Маленька Меделейн зникла з цього будинку у Португалії


Минає 10 років без Меделейн МакКен Португальський письменник, пан Goncalo Amaral, написав книгу про зникнення Меделейн


Минає 10 років без Меделейн МакКен Практично всюди навколо Прайя да Луж велись пошуки Меделейн
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39757287


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju