Всі новини     Середа, 03 травня 2017 - 12:03

Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням

Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням

Найкращим містом у Сполученому Королівстві, де є найсильніше та найбільш поширене покриття мобільного зв'язку четвертого покоління, яке має назву 4G, є місто Middlesbrough, яке розташоване у північно-східній Англії, 415 км на північ від Лондона.З іншого боку, найгіршим містом у цьому сенсі є місто Bournemouth, яке розташоване на південному узбережжі Англії, 150 км на південний захід від Лондона.

Про ці дані йдеться у звіті споживацької групи під назвою Which? (Котре?), яка провела аналіз 20 найбільших міст Сполученого Королівства та вибрала дані від більше ніж 30 тисяч абонентів.

Аналітики групи закликають уряд до критичних реформ та більших інвестицій у сферу бездротового та мобільного зв'язку.

У державному органі під назвою Ofcom, який здійснює нагляд за підприємствами у галузі зв'язку, кажуть, що до кінця цього року практично кожна будівля у СК буде спроможна приймати 4G.

За допомогою мобільного зв'язку четвертого покоління (4G) можна завантажувати дані зі швидкістю понад 60 мегабит на секунду.

У п'ятірці найкращих міст за якістю зв'язку 4G (у відсотках покриття від загальної площі) є:
Middlesbrough / Teesside - 82.7%
Sheffield - 79.3%
Sunderland - 79%
Leicester - 78.6%
Leeds/West Yorkshire - 78.2%

У п'ятірці найгірших міст за якістю зв'язку 4G (у відсотках покриття від загальної площі) є:
Bournemouth / Poole - 67.5%
Southampton / Portsmouth - 69.6%
Cardiff - 71.8%
Nottingham - 73.3%
London - 73.6%

Серед міст, які мають найвищу швидкість завантаження даних, на перше місце вийшло Stoke-on-Trent, що у середній Англії, приблизно 240 км на північний захід від Лондона, а на найнижчому опинилось місто Brighton, яке розташоване на південному узбережжі Англії, приблизно 150 км рівно на південь від Лондона.

Дані цього дослідження будуть дуже корисними для підприємств, більшість з яких розглядають якість мобільного зв'язку, які один з найвищих пріоритетів під час пошуку територій для свої нових філій, через те, що це дає їм змогу залишатись конкурентноспроможними та ефективними у сучасній, все більш конкурентній британській економіці.

Автори звіту також стверджують, що перед тим, як запроваджувати мобільний зв'язок п'ятого покоління ( 5th Generation, скор. 5G), на який було виділено кошти вже в цьогорічному бюджеті, варто спочатку покращити територію покриття зв'язку четвертого покоління.

Автори також закликають центральний уряд здійснювати постійний тиск на компанії мобільного зв'язку, аби вони невпинно розширювали територію покриття своїх послуг.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39782636Також читайте:

У Британії запущено 5G У Британії запущено 5G30/05/2019


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju