Перелік всіх новин

Понад 900 водіїв заарештовано за їзду під дією наркотиків

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсУ березні цього року на території Англії та Уельсу було введено нові обмеження щодо зниження рівнів вживання 8 наркотиків, включаючи коноплю та кокаїн при водінні автомобіля.

З того часу за порушення цих правил було заарештовано 900 водіїв. Це перші дані з часу введення в дію вище зазначених обмежень.

Найбільше арештів було здійснено Мет Поліцією (лондонська Метропольська Поліція), яка від 2 березня до 11 травня здійснила 214 арештів.

Дана статистика була підготовлена Інститутом Передових Водіїв (Institute of Advanced Motorists (IAM)) через застосування Акту про Вільний Доступ до Інформації (Freedom of Information Act).

Друга за величиною кількість порушників була зафіксована у графстві Норзамбрія, де було здійснено 97 арештів. Далі йде графство Чешиа - 70 арештів і далі графство Сасекс - 58 арештів.

Поліція ще шести графств не змогла надати дані.

Поліція проводить перевірки з допомогою так званих наркоаналізаторів, які виявляють стан наркотичного сп'яніння водія. Подібні статті:

Кокаїну у бананових ящиках було на £76 млн Кокаїну у бананових ящиках було на £76 млн22.01.2021джерело: http://www.bbc.co.uk/