Всі новини     П'ятниця, 12 травня 2017 - 04:15

Вибори 2017 : Маніфест (програма) Лейбористської Партії

Вибори 2017 : Маніфест (програма) Лейбористської Партії

Кілька днів тому у пресу просочилась чорнова копія передвиборчої програми Лейбористської Партії Великої Британії, яку вони мають намір офіційно оприлюднити на наступному тижні, як свій головний документ на цьогорічних червневих парламентських виборах.Вчора, речники партії підтвердили, що цей документ є фактично остаточною програмою партії.

У цій статті подаються головні пункти офіційного маніфесту, тобто передвиборчої програми Лейбористської Партії. Повна версія маніфесту має 51 сторінку. Її оригінальний текст подано у секції джерела цієї статті.

На парламентських виборах 2017 року Лейбористська Партія Сполученого Королівства пропонує виборцям наступні пункти, котрі вона зобов'язується виконати, якщо виграє ці вибори:

1. Повернення британських залізничних компаній назад у державну власність після того, як будуть завершуватись терміни їх підрядних контрактів і також відкликання державного Акту про Залізниці 1993 року (Railways Act 1993), який дозволяє приватизацію британських залізниць.

2. Замороження цін (зупинка зростання) на квитки на пасажирські залізничні перевезення, запровадження у всіх потягах безкоштовного бездротового інтернет з'єднання (wifi), запровадження у всіх пасажирських потягах провідників для допомоги у зручному перевезенні інвалідів.

3. Повернення Королівської Пошти (Royal Mail) назад у державну власність у найближчий сприятливий момент.

4. Створення у кожному регіоні СК принаймні однієї державної енергетичної компанії, яка матиме контроль над транспортуванням та розповсюдженням електроенергії.

5. Відкликання державного Акту про Здоров'я та Соціальний Захист 2012 року (Health and Social Care Act 2012) який реструктуризував національну службу здоров'я Англії. Запобігання можливості приватизації окремих частин служби здоров'я Англії (NHS England).

6. Підтримка оновлення ядерних підводних човнів Трайдент (Trident).

7. Тісна співпраця з міжнародними партнерами та ООН в напрямку створення без'ядерного світу.

8. Щорічно витрачати на оборону щонайменше 2% від ВВП, що є теоретичним зобов'язанням кожної держави НАТО.

9. Забезпечення безкоштовної допомоги ветеранам-інвалідам у теплоізоляції їх будинків.

10. Лейбористи переконані у необхідності проведення розумної політики контролю над міграцією і не мають наміру давати нереальні обіцянки щодо рівня притоку мігрантів.

11. Змінити пороги мінімальних доходів для мігрантів, котрі намагаються приєднати до себе членів своїх сімей з-за кордону, зобов'язаннями спроможності жити без звернення за державною допомогою.

12. Дотримуватись принципів міжнародної Конвенції захисту біженців та надання безпечного притулку тим, що втікають від переслідування та небезпеки у себе на батьківщині.

13. Погодитись з результатом минулорічного референдуму за вихід СК зі складу ЄС та будувати нові тісні стосунки з ЄС поза його межами, де пріоритетами мають стати робочі місця для громадян СК та захист прав працівників.

14. Гарантування громадянам ЄС прав на проживання та працевлаштування на території СК та забезпечення таких самих прав для громадян СК, котрі перебувають на території ЄС.

15. Активна роль парламенту СК у процесі Брекзиту.

16. Ведення перемовини з ЄС таким чином аби надавати якомога більшого пріоритету збереженню СК членства у внутрішньому європейському ринку та у митному союзі ЄС.

17. Домовитись з європейськими партнерами про поступовий та поетапний вихід СК зі складу ЄС з мінімальним негативним впливом на економіку СК.

18. Збереження Великою Британією чинного законодавства ЄС у сфері захисту прав працівників, захисту прав споживачів та захисту довкілля.

19. Розробка та втілення 20-пунктного плану забезпечення рівних прав на робочому місці, серед яких заборона нульгодинних контрактів та забезпечення рівних умов праці та оплати праці для всіх працівників.

20. Відкликання державного Акту про Профспілки (Trade Union Act), який значним чином обмежує права профспілок.

21. Скасування замороження зростання зарплати працівників державного сектора.

22. Гарантування профспілкам права доступу до робочих колективів.

23. Надання профспілкам права нагляду за дотриманням прав працівників.

24. Використання публічних (державних) фондів на підвищення стандартів життя людей та нагородження державними контрактами тих компаній, котрі визнають право профспілок.

25. Запровадження законодавства у сфері регулювання праці, згідно з яким будь-який працівник чи працівниця при будь-яких умовах вважатимуться повноправними працівниками. Тут мається на увазі забезпечення оплачуваних відпусток, лікарняних та подібного для самозайнятих осіб чи осіб зайнятих на тимчасовій основі. На даний час ці особи таких прав не мають.

26. Відновлення надання прожиткових грантів студентам ВУЗів та скасування оплати за навчання в університетах на території Англії. У Шотландії це навчання безкоштовне (вам необхідно прожити там принаймні 5 років).

27. Зобов'язати Національну Службу Освіти (National Education Service) забезпечувати громадян безкоштовною освітою "від колиски до могили".

28. Зменшення максимальної кількості 5-ти, 6-ти та 7-ми річних учнів у класах державних (публічних) шкіл до не більше 30.

29. Безкоштовне харчування для всіх учнів початкових шкіл. Кошти на це буде взято скасувавши податкові пільги на ПДВ, якими зараз користуються приватні школи.

30. Виділення додаткових 6 мільярдів фунтів на покращення фінансування Національної Служби Здоров'я (NHS). Ці гроші буде взято зі збільшення податку на дохід п'яти відсотків британців з найвищими доходами, і також зі збільшення податку на приватну медичну страхівку.

31. Створення Бюро Бюджетної Відповідальності (OBR) для служби здоров'я з метою покращення нагляду за витратами у цій сфері.

32. Виділення у наступні 5 років додаткових 8 мільярдів фунтів на покращення соціального догляду за людьми похилого віку.

33. Розгляд питання про можливість створення Національної Служби Догляду (National Care Service) за людьми похилого віку, яка мала би традиції чинної Національної Служби Здоров'я.

34. Скасування санкцій на виплату різних державних допомог.

35. Скасування "податку на спальню" (bedroom tax). Цей податок було запроваджено кілька років тому для тих, що мають зайві кімнати з метою покривання коштів необхідних на соціальний догляд.

36. Відновлення видачі допомоги в оплаті за житло для тих, кому менше ніж 21 рік.

37. Гарантування збереження "потрійного замка" державної пенсії упродовж всього терміну наступного парламенту, тобто у наступні п'ять років. Коротко, це гарантує, що державна пенсія зростатиме, або разом з інфляцією, або разом з середньою зарплатою, або щорічно принаймні на 2.5%, залежно від того, що виявиться найбільшим.

38. Гарантування допомоги на пальне у зимовий час та безкоштовних квитків на місцеві автобуси для пенсіонерів.

39. Зобов'язання захистити виплату державних пенсій тим громадянам СК, котрі мешкають поза межами країни.

40. Атомні електростанції продовжуватимуть відігравати важливу роль у забезпеченні країни електроенергією.

41. Повна заборона на Фрекин (процес видобутку підземного газу через бурування горизонтальних отворів).

41. Запровадження обмеження на зростання цін на енергоносії таким чином, аби загальний рахунок (за газ та електрику разом) середнього домогосподарства не перевищував 1 тисячу фунтів за рік.

42. Збереження доступу СК до єдиного енергетичного ринку ЄС та збереження доступу СК до програм розвитку атомної енергетики ЄС буде одним з головних пріоритетів майбутніх перемовин про вихід.

43. Не буде підвищення податку на доходи, ПДВ та Національної Страхівки (NIC) для тих осіб, чия річна зарплата не перевищує 80 тисяч фунтів.

44. Створення Національного Інвестиційного Банку (National Investment Bank), як частини десятирічного плану розвитку інфраструктурних проектів. Кредитна потужність цього банку буде складати 250 мільярдів фунтів.

45. Щорічне будівництво щонайменше 100 тисяч нових помешкань, які будуть у власності місцевих рад та житлових асоціацій.

46. Резервування помешкань низької вартості для тих, хто мають намір купляти своє перше житло.

47. Зобов'язати приватних орендарів житла до укладання трирічних контрактів з максимальним зростанням ціни на оренду не більшим ніж зростання інфляції.

48. Резервування додаткових 4 тисяч помешкань для тих людей, котрим у минулому доводилось спати на вулиці.джерело: http://news.bbc.co.uk/1/shared/bsp/hi/pdfs/draft_manifesto_110517.pdf


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju