Всі новини     Вівторок, 16 травня 2017 - 14:42

У Лондоні сповільнюється зростання цін на житло

У Лондоні сповільнюється зростання цін на житло

За даними звіту Бюро Національної Статистики (ONS), ціни на житло у Лондоні упродовж останніх 12 місяців зростали значно повільніше ніж упродовж того самого періоду у попередні роки.Офіційні дані показують, що упродовж останніх 12 місяців ціни на житло зростали такими самими темпами, як у Лондоні тільки на північному сході Англії та у Шотландії.

У Лондоні, за період від кінця березня минулого року до кінця березня цього року ціни на житло зросли тільки на 1.5%, що є на 13.5% нижче ніж за цей самий період позаминулого року. У позаминулому році, між квітнем 2015 та квітнем 2016, ціни на житло у Лондоні зросли на цілих 15%.

Найшвидші темпи зростання цін у Лондоні були ще у квітні 2000 року, коли вони за 12 місяців були зросли аж на 28.3%, тобто майже на третину.

Сповільнення темпів зростання цін на житло буде дуже приємною новиною для тих, хто має намір придбати своє перше власне житло. До цього часу ціни на житло зростали набагато швидшими темпами ніж зростали відсотки на їх заощадження. Тепер ця динаміка починає змінюватись.

Подібна кон'юнктура останнім часом спостерігається не тільки на ринку нерухомості Лондона, але й також і поза його межами. У березні ціни на житло були нижчими ніж у лютому цього року практично у всіх частинах країни, за винятком Уельсу, де ціни на житло за березень зросли на 1.4%.

За даними сьогоднішнього звіту, ціни на житло в середньому загалом по СК, за період від кінця лютого до кінця березня зросли на 0.6%, а зростання цін, також в середньому по СК, за період від квітня минулого року до квітня цього, становило 4.1%

Якщо взяти до уваги все Сполучене Королівство, то вартість середнього помешкання на початок квітня цього року становить £215,848.

Варто зазначити, що приблизно ця ціна залишається на цьому рівні вже упродовж 10 місяців.

Найшвидшими темпами за цей період зростала ціна на пів-сполучені (semi-detached) будинки, яка за рік зросла на 5.3%. Ціни на квартири зростали найповільніше. Їх зростання за рік склало 3.5%.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-39933547


Також читайте:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju