Всі новини     Неділя, 21 травня 2017 - 11:14

У лондонському Сіті заборонять рух транспорту

У лондонському Сіті заборонять рух транспорту

На одному з найбільш завантажених рухом перехресть району центрального Лондона, відомого, як Сіті, де розташовано велику кількість фінансових корпорацій, заборонять рух транспорту, окрім роверистів та автобусів.Це рішення нещодавно було прийнято Корпорацією Сіті Лондона (City of London Corporation). За даними корпорації, це нововведення допоможе покращити якість повітря та знизити кількість аварій на приблизно 50-60%.

Від понеділка, у цій частині Лондона, між 07:00 та 19:00, буде дозволено тільки рух автобусів та роверистів.

У цій околиці, між 2011 та 2015 роками було трапилось 34 аварії, коли було поранено роверистів та ще 31 аварія, коли було поранено пішоходів.

У позаминулому році тут загинула 26-річна роверистка, панночка Ying Tao (на фото вгорі), після того, як на неї виїхала вантажівка, яка виїздила за кута і водій не зміг вчасно зупинитись.

Після цієї аварії, на цьому перехресті відбувалось кілька протестів з закликами обмежити рух транспорту у цій частині Лондона. Через кілька місяців понад 13 тисяч людей також були підписали петицію обмежити транспорт.

Варто зазначити, що це нововведення не є постійним, а триватиме упродовж наступних 18 місяців, як випробовування. Якщо воно виявиться успішним, то після цього його буде запроваджено на постійній основі.

На перехресті встановлять камери, які матимуть функцію розпізнавання номерних знаків.

Також, згодом, рух у цій околиці планують дозволити й для таксі.

У лондонському Сіті заборонять рух транспорту Від понеділка на цьому перехресті буде заборонено рух транспорту, окрім автобусів.


У лондонському Сіті заборонять рух транспорту На цьому малюнку зображено межі околиці, де буде заборонено рух транспорту.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39985479

У цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39985479Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju