Всі новини     Вівторок, 23 травня 2017 - 00:54

Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі

Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі

Погляньте на кілька вже оприлюднених фотографій цьогорічної колекції взірців квіткових садів на виставці Chelsea Flower Show, двері якої відчиняють сьогодні.Одна з найбільш знаних у світі подій, RHS Chelsea Flower Show, яку організовує Королівське Садівниче Товариство (Royal Horticultural Society, скор. RHS), кожного року приваблює до себе приблизно 165 тисяч відвідувачів.

Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Люди у костюмах-деревах


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Квитки на цьогорічну виставку, яка буде вже сто четвертою за рахунком, було розпродано ще за два тижні до того, як відчиняться її брами 23 травня, а зачиняться 27 травня.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Її Величність є заступницею Королівського Садівничого Товариства.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Кожного року виставку обов'язково відвідують королів'яни (члени королівської родини - royals)


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Вхід у сад Сафарі (Safari), проект якого було розроблено паном Simon Lycett, є одним з 28 садів цьогорічної виставки.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Традиційні іспанські танцюристи фламенко додають додаткового запалу проектові саду неоднократної переможниці квіткових виставок, пані Sarah Eberle. Вона каже, що натхнення для цього проекту було взяте з мистецтва, архітектури та кольорів Барселони.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Пані Наомі насолоджується у Саді Шовкової Дороги Ченджоу (Chengdu Silk Road Garden)


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Один з взірців китайських гірських садів


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі У Йоркширському саді


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Вишукана та вельми приємна композиція


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Загалом на цьогорічній виставці покажуть 100 вітрин у Великому Павільйоні (Great Pavilion).


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Троянди ...


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Півонії ...


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Хризантеми ...


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Кактуси.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Цикл засаджування триває майже 15 місяців.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Аби збудувати виставку від голої трави до готової композиції, потрібно 800 людей та 33 дні.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Кожний сад будується практично з нуля упродовж 19 днів. Проте, аби його розібрати потрібно тільки п'ять днів.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Пані Charlotte Harris, розробниця саду Королівського Банку Канади (Royal Bank of Canada), каже, що для цієї розробки їй довелось витратити чимало часу на дослідження північного Онтаріо, пройшовши пішки та пропливши на каное.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Дах дубової вапнякової лоджії у саді Morgan Stanley було розроблено в контурі одного листка.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Чоловік вирішив, що його краватка також матиме нарциси.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Окремі з розробників садів запозичили ідеї з тваринного світу


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Ці скульптури розробив пан James Doran Webb.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Британський Сад


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Королівське Садівниче Товариство було утворене у 1804 році.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Ця виставка проводиться на території Королівського Шпиталю Челсі від 1913 року.


Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі Телебачення БіБіСі почало показувати ці виставки у 1958 році.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40000791

У цій темі також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40000791Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju