Перелік новин     П'ятниця, 26 травня 2017 - 22:05

У СК рекордний день отримання енергії від сонця

У СК рекордний день отримання енергії від сонця

Завдяки постійній сонячній погоді, сьогодні на території Сполученого Королівства було вироблено рекордну кількість електроенергії від сонця.Про це повідомляють у Національній Електросітці (National Grid).

У окремих частинах СК температура повітря сьогодні сягала 28°С.

У Національній Електросітці повідомили, що від сонячних батарей СК сьогодні на 12:00 вже було вироблено 8.7 ґіґават (мільярдів ват) електроенергії, що є майже 25% від усієї електроенергії країни. Сонце сьогодні зійшло о 04:54. Тобто, цю кількість електроенергії було вироблено за 7 годин.

Задля порівняння можна сказати, що середньодобовий виробіток електроенергії на, для прикладу, хмельницькій атомній електростанції в Україні становить тільки 1 ґіґават.

Попередній рекорд на території СК було встановлено 10 травня цього року, коли також панувала сонячна погода. Тоді було вирблено 8.48 ґіґават.

Керівник головного операційного пункту Національної Електросітки, пан Duncan Burt, каже, що це є початком нової ери. Він зокрема каже: "На даний час ми вже отримуємо величезну кількість електроенергії від оновлювальних природних джерел. Ми також маємо всі необхідні інструменти аби запевнитись, що ми можемо регулювати баланс між виробленням та споживанням цієї енергії.".

Разом з майже 25% віддачею електроенергії від сонячних батарей, 23% надійшло від атомних електростанцій, 30% від теплових електростанцій, котрі працюють на газі і тільки 1.4% енергії надійшло сьогодні від теплових електростанцій, котрі ще працюють на вугіллі.

У компанії також сказали, що таке значне вироблення електроенергії надійшло сьогодні завдяки чистій та сонячній погоді, яка панувала на практично всій території СК.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-40058074


Також читайте:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju