Всі новини     Оновлено: Неділя, 28 травня 2017 - 13:39

Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси

Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси

Через проблеми у інформаційних системах авіакомпанії British Airways (ВА), сьогодні упродовж всього дня скасовано всі авіарейси компанії з аеропортів Heathrow та Gatwick.Спочатку повідомляли, що рейси було скасовано тільки до 18:00, але пізніше повідомили, що всі рейси компанії буде скасовано до кінця сьогоднішнього дня.

У компанії повідомили, що "скасовано всі рейси через вади у глобальній комп'ютерній системі компанії".

Компанія вибачилась перед своїми клієнтами і сказала, що наразі не виглядає, що це була кібер атака, а радше за все, причиною скасування рейсів стали вади у системі.

Головний оперативний директор компанії, пан Alex Cruz, у своїй заяві сказав: "Команди наших комп'ютерних фахівців невтомно працюють над усуненням проблем у системі. Наразі ми маємо інформацію, що причиною цих вад стала втрата живлення наших серверів.
Я глибоко шкодую, що ми наразі не маємо для вас жодних кращих новин, але можу вас запевнити, що наші фахівці зроблять все, аби відновити нормальну роботу компанії.".

У одний з найбільших британських профспілок, GMB, заявили, що якби компанія працевлаштовувала людей на британській території, а не відчиняла свої бюро у найдешевших країнах світу з метою заощадження якомога більших коштів, то цих проблем не було б.

У ВА відкидають ці звинувачення.

Сьогоднішнє скасування рейсів якраз співпадає з проміжними шкільними канікулами у школах Англії, що означає, що дуже багато людей намагаються втекти з країни на короткі відпочинки. Ці вихідні у Британії також є банківськими вихідними, тобто наступний понеділок, 29 травня є також вихідним днем. Останнє, чого хочуть британські мандрівники, це провести сій найкращий час у довгих чергах найбільших британських летовищ.

У компанії повідомили, що всім, хто забажає, буде повернено гроші за їх квитки у повній сумі.

Варто зазначити, що скасування рейсів стосується тільки компанії ВА. Всі решту компанії у обидвох аеропортах працюють у нормальному режимі.

Фахівець у авіаційній сфері, пан Julian Bray, каже: "Ми маємо факт замороження роботи всієї системи. Це означає, що літаки ВА не можуть злетіти у повітря, працівники не можуть перевозити валізи, неможливо перевірити дані пасажирів. Вони фактично не можуть зробити нічого взагалі.
Це дуже серйозна проблема, вони мали б мати можливість перейти на альтернативну систему. Я не розумію, чому вони цього не зробили.".

Інші фахівці кажуть, що через сьогоднішнє скасування рейсів, порушення графіку роботи компанії можуть бути відчутні упродовж наступних трьох чи чотирьох днів, або й більше днів.

Окремі пасажири, що застрягли у аеропортах, називають це "катастрофою".


Правила затримки рейсів ЄС :

Якщо ваш рейс вилітає з території ЄС, або якщо цей рейс здійснює авіакомпанія зареєстрована на території ЄС, то ви користуєтесь правами захисту споживачів ЄС.

Короткі рейси:
Ви маєте право на отримання 250 Євро компенсації, якщо ваш рейс затримується на більше ніж три години.

Рейси середньої відстані:
Ви маєте право на отримання компенсації у розмірі 400 Євро, якщо ваш рейс було затримано на довше ніж три години.

Довгі рейси:
Ви маєте право на отримання компенсації у розмірі 300 Євро, якщо затримка вашого рейсу тривала понад три години і не довше ніж чотири. Якщо затримка тривала понад чотири години, то ви маєте право на отримання компенсації у розмірі 600 Євро.
Якщо ваш рейс затримується на більше ніж дві години, то авіакомпанія зобов'язана забезпечити вас їжею та напоями, доступом до телефону та електронної пошти.

Якщо затримка вашого рейсу відбувається у нічний час, авіакомпанія зобов'язана забезпечити вас помешканням, разом з оплатою за переїзд між готелем та аеропортом.


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Окремим пасажирам довелось провести всю ніч у аеропорту Гітроу


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Практично всі рейси було скасовано


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси У аеропорту накопичилось чимало валіз


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Окремі з мандрівників були змушені залишити свої валізи у аеропортах


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Пасажири не знають, коли зможуть нарешті вибратись з цих пасток


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Пасажири не знають, доки їм чекати


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Всі сьогоднішні рейси ВА скасовано, що буде завтра, ніхто не знає


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Люди розповідають, що у аеропортах панує хаос


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Через затримку рейсів, цим людям довелось відкласти весілля на одному з грецьких островів, бо найголовніші гості застрягли у аеропорту Гітроу.


Через комп'ютерні вади у BA скасовано всі рейси Наречена Лора Томсон каже, що дуже розлючена
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40069865


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40069865Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju