Всі новини     Оновлено: Вівторок, 30 травня 2017 - 20:25

У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку

У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку

Поліція оприлюднила особисті дані доглядачки, як померла в наслідок нещасного випадку.Мама доглядачки, яка була загинула від тигра у зоопарку Гамертон Зу, що у графстві Кембриджшиа, каже, що її донька була віддана своїй праці і була дуже закохана у тварин.

В понеділок тигр зажер працівницю цього зоопарку, панночку Rosa King, якій було 34 роки.

У поліції повідомили, що за цей випадок тигрові не було спричинено жодної кривди.

Панночка Кинґ була мешканкою містечка Chippenham, що у графстві Уилтшиа, що на південний захід від Лондона. Вона навчалась у коледжі, Wiltshire College, та хотіла отримати диплом у справі догляду за дикими тваринами.

У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Панночка Роза Кинґ у зоопарку доглядала за м'ясоїдними тваринами


У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Зоопарк має білих бенгальських тигрів та


У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Місце розташування тигрів у зоопарку, Гамертон ЗуПонеділок, 29 травня 2017 - 20:40 :

Один з тигрів зоопарку графства Кембриджшиа під назвою Hamerton Zoo Park, який розташований біля містечка Huntingdon, смертельно пожер свою доглядачку з незрозумілих причин.

Смерть жінки було зафіксовано приблизно об 11:15, сьогодні зранку.

У Поліції Кембриджшиа кажуть, що: "Тигр разом з доглядачкою увійшов у огороджену зону. На прикрість вона померла на місці.".

Після випадку, всіх відвідувачів зоопарку було евакуйовано.

У поліції також кажуть, що обставини інциденту їм наразі дуже незрозумілі, від'як тигр жодного разу не намагався покинути огороджену зону і не намагався втекти.

За повідомленнями преси, цей тигр є породи Малайзійський тигр.

Адміністрація зоопарку, у своїй заяві сказала: "Наразі виглядає так, що це був нещасний випадок. Жодного разу, під час цього інциденту, жодні з тварин не намагалися втекти з огородженої для них зони і не існувало жодної небезпеки для відвідувачів. Наші співчуття з сім'єю та близькими нашої колеги у цей жахливий для нас час.
Завтра, у вівторок, 30 травня, зоопарк залишатиметься зачиненим для відвідувачів. Пізніше, ми надамо більше інформації щодо подальших графіків роботи зоопарку.
Наразі триває повне розслідування цього жахливого випадку.".

Один з відвідувачів зоопарку сказав журналістам, що приблизно об 11:45, коли вони були біля огорожі з тиграми, вони чули, як жінка до всіх голосно кричала аби всі негайно покинули цю зону.

Цей парк було відчинено у червні 1990 року. Його загальна площа 25 акрів, тобто приблизно 10 гектарів.

У зоопарку є виділені широкі зони для Малайзійських тигрів, Бенгальських тигрів, вовків, лисиць корсаків, кенгуру, різних видів птахів, домашніх тварин та рептилій.

Зону для Малайзійських тигрів було відчинено минулого літа.

У жовтні 2008 року, гепарда, який втік з цього зоопарку, знайшов 9-річний хлопчик у себе вдома, у задньому саді біля хати. Тоді з хлопчиком нічого не трапилось і все закінчилось добре.

Ще один відвідувач, який сьогодні був у зоопарку, каже, що коли фотографував гепардів, то бачив, як дуже багато папуг божевільно літали та чинили голосний крик.

У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Бенгальський тигр


У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Зоопарк Гамертон


У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку Нову зону для тигрів було відчинено минулого літа


У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку На місце пригоди було також викликано повітряну швидку
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-cambridgeshire-40087357


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-cambridgeshire-40087357Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju