Перелік новин     П'ятниця, 02 червня 2017 - 00:19

Угорській няні дали чотири роки за трясіння дитини до смерті

Угорській няні дали чотири роки за трясіння дитини до смерті

Няню, яка затрясла десятимісячного хлопчика на ім'я Joshua Paul до смерті, було ув'язнено на чотири роки позбавлення волі.Пані Вікторія Тауц, 34 роки, громадянка Угорщини, доглядала за хлопчиком у нього вдома, у районі Haringey, що у північному Лондоні, коли він, за словами прокурорів, "зазнав катастрофічних пошкоджень мозку та хребта".

Маленького Джошуа було негайно відправлено до лікарні, але лікарі не змогли його врятувати і він помер через три дні.

Під час судових слухань пані Тауц цілковито відкидала звинувачення у свій бік.

Пані Тауц погано володіла англійською мовою.

Хлопчик від народження мав збільшений розмір голови і через це лікарі здійснювали за ним систематичний нагляд.

Приблизно о 08:40 ранку, 29 серпня 2014 року, мама хлопчика, пані Pearl Paul, залишила його вдома разом з його нянею, пані Тауц.

Приблизно о 09:07 того ж ранку, після того, як няня разом з хлопчиком, який був без свідомості і не дихав, вибігла з помешкання і почала кричати про допомогу, один з сусідів зателефонував на нагальний номер, 999.

Під час арешту, пані Тауц сказала поліції, що вона бавилася з хлопчиком в гру їзди на конику і що того ранку з ним нічого поганого не відбувалось.

Адвокати пані Тауц сперечались про те, що хлопчик міг пошкодити собі хребет та мозок під час гри. Проте, прокурока, пані Zoe Johnson QC, категорично відкинула цю версію і заявила, що цього було б не достатньо для спричинення таких важких тілесних пошкоджень, яких зазнав хлопчик.

Коли було виголошено вирок, пані Тауц кинулась у сльози.

Під час оголошення вироку, пан Суддя McGowan сказав: "Ви не були у ситуації молодої мами, яка була сама посеред ночі у своїй квартирі без будь-чиєї допомоги. Ви могли звернутись про допомогу у будь-який момент.".

Захист пані Тауц аргументував тим, що: "Вона, будучи молодою та недосвідченою жінкою, мала дуже малу практику виховання цього маленького хлопчика, який мав особливі потреби.". Захисники також вказували на безвідповідальність батьків, котрі платили цій няні всього три з половиною фунти на годину.

Пані Тауц упродовж всього процесу не визнавала себе винною. Проте, присяжні, у співвідношенні голосів 10 до 2, визнали її винною у смерті хлопчика.джерело: http://metro.co.uk/2017/06/01/nanny-who-shook-baby-to-death-jailed-for-just-four-years-6677930/


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju