Всі новини     Субота, 03 червня 2017 - 09:28

Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок

Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок

Колишнього авіатора, який видавав себе за професійного масажиста і під час масажів знімав голих жінок на заховану у цифровий годинник відео камеру, було ув'язнено на три роки і додатково ще на 12 місяців.Пан Matthew Yates, 38 років, зміг переконати кількох своїх клієнток повністю роздягнутись для проведення повного масажу тіла.

Він вмонтував відео камеру у звичайний цифровий годинник, який під час проведення масажів він клав між ногами жінок, про що вони навіть не здогадувались.

Дана судова справа слухалась у Коронному (державному) Суді міста Нотінгем (Nottingham Crown Court).

Його було визнано винним у статевих збоченнях та у сексуальних насильствах. За першу провину йому присудили 12 місяців, а за другу три роки.

Раніше, пан Єйц служив механіком, під час іракської війни, у Королівських Повітряних Силах Великої Британії (RAF).

Після завершення своєї військової кар'єри, пан Єйц повернувся на батьківщину і почав рекламувати себе через інтернет, як масажист, навіть попри те, що насправді він не мав жодної кваліфікації та не мав жодної освіти у цій справі

Пан Метею Єйц почав займатись масажуванням у 2012 році.

Він працював на виїзд та проводив масажі у помешканнях своїх клієнток, всі з яких жили в околицях та у самому місті Нотінгем, що у середній Англії, приблизно 200 км на північний захід від Лондона.

Пана Єйц було заарештовано у 2015 році. Тоді йому були висунули п'ять звинувачень у статевих збоченнях та ще три звинувачення у сексуальних насильствах.

Він цілковито відкидав всі звинувачення у свій бік, проте, суд визнав його винним.

Під час оголошення вироку, пан Суддя Mann сказав: "Більшість цих жінок ніколи не замовляли собі масажі та не мали жодної уяви про те, як вони проводяться. Ви хотіли аби вони були цілковито голими і ви переконували їх, що для проведення повного масажу їм необхідно здіймати труси та ліфчики.
Ви використовували свій перший сеанс з ними, аби завоювати їх довіру, а вже під час подальших сесій ви масажували їх груди та лобкові місця, переконавши їх, що це було частиною нормального масажу.".

Одну з жертв, якій на той час було 20 років, пан Єйц масажував вдома її подруги. Коли подруга заглянула у кімнату під час масажу, то помітила, що між ногами її подруги стояв цифровий годинник. Цей факт спонукав подругу повідомити про пана Єйц у поліцію.

Молода жінка, яку тоді масажував пан Єйц, під час судових слухань сказала: "Я тепер переконана, що ніколи нікому не можна вірити. Я про це ніколи не забуду. Але тепер ми хоч знаємо, що його ув'язнено і він більше не ходить по наших вулицях. Принаймні упродовж наступних 4 років.".

Пана Метею Єйц було ув'язнено на 3 роки за сексуальні насильства і ще на 12 місяців за статеві збочення. Ці обидва терміни він відбуватиме безперервно, один за другим.

Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок Масажист записував голих жінок на цей цифровий годинник, у який він вмонтував відео камеру високої якості
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-nottinghamshire-40134999


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju