Всі новини     Оновлено: Понеділок, 05 червня 2017 - 08:33

Вибори 2017 : СК може отримати завислий парламент

Вибори 2017 : СК може отримати завислий парламент

За даними останніх опитувань, позиції британських консерваторів знову посунулись нижче попереднього рівня, що вказує на ймовірність утворення так званого завислого парламенту (hung parliament) у Сполученому Королівстві, якщо виборці проголосують приблизно так, як показують опитування.Загалом в неділю було оприлюднено дані шести опитувань. На зображеному нижче графіку представлено значення опитування, яке було проведене відомим аналітичним центром YouGov.

Результати опитування все ще вказують на перевагу консерваторів, проте різниця між ними та іншими партіями, особливо лейбористською, продовжує зменшуватись.

Позиції ліберал-демократів за буквально один тиждень зросли на 2%, що є вельми суттєво.

Якщо припустити, що британці проголосують так, як показують опитування, то Велика Британія знову може отримати коаліційний парламент і ліберал-демократи можуть опинитись у ключовій позиції, подібно тому, як це було на парламентських виборах у 2010 році.

Варто також звернути увагу на те, що позиції пані Терізи Мей також дещо сповзли вниз після того, як вона відмовилась брати участь у попередніх телевізійних дебатах лідерів головних партій. Особистий рейтинг лідера лейбористів, пана Джеремі Корбина, навпаки, дещо зріс.

Вибори 2017 : СК може отримати завислий парламент Дані опитування, проведеного 3 червня 2017 року
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/election-2017-39856354


У цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/election-2017-39856354Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju