Всі новини     П'ятниця, 16 червня 2017 - 23:12

Протестувальники штурмували районну раду Kensington та Chelsea

Протестувальники штурмували районну раду Kensington та Chelsea

Приблизно 50 - 60 протестувальників штурмували сьогодні приміщення районної ради лондонського району Кенсинтон і Челсі з вимогою негайно допомогти у забезпеченні пристойним житлом евакуйованих людей, котрі раніше мешкали у нанівець знищеному під час пожежі будинку, Вежа Ґренфел (Grenfell Tower).За останніми повідомленнями, у цій пожежі загинуло принаймні 30 людей. Поліція також повідомила, що загиблих може бути набагато більше. Пошуки та ідентифікації тіл триватимуть кілька тижнів і дуже ймовірно, що всіх загиблих ніколи не буде знайдено.

Зниклими через цю пожежу на даний час вважаються ще 70 людей. Наразі ідентифіковано було тільки три загиблі особи.

Поліція відкидає версію навмисного підпалу.

У зв'язку з надто кволими діями місцевої влади цього району, багато людей сьогодні вирішили провести мітинг та марш аби поквапити владні органи у розселенні евакуйованих людей, котрі все ще мешкають у громадському центрі.

Цей центр сьогодні відвідала Її Величність, Королева Елизабет ІІ, разом зі своїм онуком, Герцогом Кембриджу, Принцом Уильямом.

Британська прем'єрка, пані Теріза Мей, спочатку була відмовилась відвідати центр, через, як сказали в уряді, "огляди на безпеку". Проте, пізніше, після того, як у бік пані Мей повалило багато критики, вона все ж таки зустрілась з мешканцями центру.

Під час цього мітингу зібралось дуже багато людей, головним чином лондонців. Разом з цим мітингом також було проведено ще один, щоправда дещо менший, мітинг біля будинку уряду, на №10 Даунин Стріт.

Урядовці повідомили, що пані Мей розпорядилась виділити 5 мільйонів фунтів для забезпечення скривджених людей одягом, їжею та іншими речами першої необхідності.

Протестувальники штурмували районну раду Kensington та Chelsea Приблизно 50-60 протестувальникам вдалося увірватись у приміщення місцевої ради


Перший протест почався сьогодні, о тертій годині, біля будинку місцевої ради району Кенсинтон і Челсі. Цей район вважається найзаможнішим районом Лондона та й усієї країни.

Приблизно о 16:30, протестувальники почали наближатись до входу в будівлю ради і виник невеликий хаос. Люди були дуже розлючені. Багато з них вигукували: "люди, котрі потрапили у таку кривду не мають ночувати на підлозі вже такий тривалий час".

Згодом, перед протестувальниками постала поліція, яка утворила живий кордон і почала перемовини для подолання кризи.

Після цього у районній раді пообіцяли якомога швидше розселити людей, котрі живуть у громадському центрі, який було утворено у будівлі, яка має назву Clement James Centre, яка розташована на півночі цього району Лондона.

Протестувальники штурмували районну раду Kensington та Chelsea Біля громадського центру, де живуть евакуйовані під час пожежі люди


Протестувальники штурмували районну раду Kensington та Chelsea Протестувальники почали свій марш з Парламентського Майдану (Parliament Square)
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40298473


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju