Всі новини     Четвер, 22 червня 2017 - 08:31

21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року

21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року

За майже 40 років Сполучене Королівство не бачило такої спекотної погоди, як вчора, 21 червня, коли найвища тепмература, яку було зафісовано біля аеропорту Гітроу, сягнула 34.5°С.У британському Метеорологічному Бюро (Met Office) повідомили, що температура, яку було зафіксовано біля цього лондонського аеропорту, стала найвищою температурою червня ще від 1976 року, де тоді було зафіксовано рекордну за всі часи температуру 35.6°С.

Спекотна погода утримується на території СК вже шостий день поспіль.

Проте, від сьогодні очікують помірне спадання температури і можливі грози, особливо на територіях, котрі розташовані на північ від Лондона.

Також існує можливість гроз та сильних злив на території Уельсу та Шотландії.

21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року Літо 1976 року


В літку 1976 року Британія бачила 9 тижнів постійної сонячної погоди. Тоді було зафіксовано найвищу температуру за всі часи. Температура повітря тоді залишалась над позначкою 32°С практично щодня упродовж двох тижнів, що для Британії просто неймовірно. Більше того, п'ять з цих днів бачили температуту 35°С, а рекордною тоді стала температура повітря величиною 35.6°С.

Недоліком такої сухої та спекотної погоди тоді була найгірша посуха за всі часи від початку ведення подібних записів. Засуха також була спричинена дуже малою кількістью опадів, коли їх взимку 1975 року було тільки половина звичної норми.

Найгірше від цього страждали південні графства Англії.

Проте, після спекотного літа у 1976, настала просто потопна осінь, коли інтенсивні дощі не припинялись упродовж кількох тижнів.

21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року Найспекотніший день на короліських скачках, Royal Ascot


На королівських скачках у Роял Аскот, які щорічно відбуваються у цей час і на яких завжди присутні члени короліської родини разом з Її Величністю, вчора сподівались, що оголосять про деяке послаблення суворості одягу.

За звичай, на цих скачках чоловіки, які присутні в околиці короліської лоджі, змушені мати на собі чорний або сірий ранковий смокінг разом з камізелькою, кроватку та капелюх.

Проте, вчора, вперше за всю історію скачок, дозволили змінити смокінги на піджаки.

Як завжи у Британії, багато компаній скористались екстремальною погодою аби скасувати рух окремих потягів. Серед них найбільше потягів скасувала компанія Greater Anglia Trains, яка обслуговує напрямок між Лондоном та графством Есекс, що на схід від столиці. У компанії повідомили, що через спеку були змушені сповільнювати потяги аби запобігти зайвому нагріванню та скручуванню рейок.

21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року Найспекотніший день для прибульців на фестиваль у Ґластонбері цього року


21 Червня найспекотніший день у Британії від 1976 року На фестивалі у Ґластонбері минулого року


У Національній Службі Здоров'я, NHS, радять позачиняти всі вікна і двері, якщо на зовні гарячіше ніж всередині, заслонити всі штори. Коли на дворі стає хододніше ніж всередині, тоді можна відчинити вікна та провітрити кімнати.

Варто залишатись в тіні та частіше приймати ванни чи душі. Варто пити якомога більше води та уникати споживання алкоголю та кофеїну і такого багатих на цукор напоїв.

Варто одягати вільний одяг капелюхи та темні окуляри.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40353118


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju