Всі новини     Субота, 24 червня 2017 - 09:44

Пожежа у вежі Ґренфел почалася з холодильника

Пожежа у вежі Ґренфел почалася з холодильника

Пожежа у житловому будинку, яка забрала життя щонайменше 79 людей, почалась зі звичайного домашнього холодильника та швидко розповсюдилась завдяки недавно встановленій зовнішній обшивці будівлі, яка не відповідала нормам протипожежної безпеки.У лондонській поліції заявили, що розглядають можливість притягнення до відповідальності за ненавмисне вбивство та недотримання правил техніки безпеки і протипожежної безпеки, після того як завершиться початкова стадія розслідування причин пожежі.

Пожежа у Ґренфел Тауерз знищила 151 помешкання та забрала життя принаймні 79 осіб.

У результаті вивчення причин пожежі, місцевий уряд міста Salford, яке є частиною міста Манчестер, повідомив, що вони вирішили змінити всю зовнішню обшивку у дев'яти своїх багатоповерхівках. Ця обшивка не відповідає нормам протипожежної безпеки. Її встановлювали у багатьох багатоповерхівках через привабливо низьку ціну.

У центральному уряді видали директиву провести негайне обстеження холодильників компанії Hotpoint. Один з цих холодильників і спричинив пожежу у Ґренфел Тауерз. Дану модель випускали у період від 2006 до 2009 року.

Компанія Whirlpool, яка придбала торгову марку Hotpoint у 2014 році, заявила: "Ми дуже сумуємо з причини цієї жахливої трагедії.".

На даний час було ідентифіковано тільки 14 осіб, які загинули під час цієї пожежі.

У поліції заявили, що пожежу не було спричинено навмисно. Вони також кажуть, що причиною такого надзвичайно швидкого розповсюдження вогню радше за все була конструкція та матеріали зовнішньої обшивки будинку.

У департаменті громад та місцевих урядів (Department for Communities and Local Government) сказали, що після початкового обстеження було виявлено, що загалом ще 14 подібних високих будинків у Британії мають таку ж саму зовнішню обшивку, у якій використовувались ізоляційні матеріали компанії Celotex.

Пожежа у вежі Ґренфел почалася з холодильника Пожежа до тла спалила 151 квартиру
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40380584


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju