Всі новини     Субота, 24 червня 2017 - 17:32

На британський парламент вчинено кібер атаку

На британський парламент вчинено кібер атаку

Британська мовна корпорація, БіБіСі, повідомляє, що у п'ятницю ввечері, 23 червня, було вчинено хакерський напад на сервери парламенту Сполученого Королівства.Членам парламенту неодноразово повідомляли, що невідомі хакери чинили повторні спроби входу у сервери та бази даних Палати Громад та Палати Лордів, під час яких вони намагались викрасти електронні листи, радше за все з метою їх продажу світовим медіа та спричинення гучних скандалів.

Речниця Палати Громад повідомила, що у той час було неможливо перевірити свою електронну пошту. За її словами, труднощі пов'язані з цим не були результатом самої атаки, а натомість результатом автоматичної зупинки серверів, яка була спричинена атакою.

Вона також повідомила, що боронитись від цієї атаки допомагали працівники Національного Центру Кібер Безпеки (National Cyber Security Centre). Це нещодавно утворений центр для боротьби проти хакерів.

Пані речниця зокрема сказала: "Фахівці інформаційних технологій будинків Парламенту своєчасно виявили спроби проникнення у бази даних серверів Парламенту, під час яких чинились спроби покласти на коліна ці сервери і викрасти дані онлайн рахунків користувачів.
Ми продовжуємо розслідування цього інциденту та приймаємо подальші заходи для щільнішого захисту наших мереж.
Наші сервери мають надійну систему захисту даних рахунків членів парламенту і ми вживаємо максимальних заходів для повного захисту наших систем.
Саме з цієї причини віддалений доступ до парламентських серверів на даний час залишається недоступним.".

Кілька членів парламенту підтвердили, що не могли увійти у свої онлайн рахунки.

Ця атака на парламент є ще однією атакою після того, як понад місяць тому було вчинено масову кібер атаку на сервери Національної Служби Здоров'я (NHS), коли були позависали сервери та комп'ютери у 48 трастах (лікарнях) служби.

До сьогодні ніхто не повідомляв про цю кібер атаку. Новина вийшла на поверхню після того, як про це публічно заявив член Палати Лордів від ліберал-демократичної партії, Лорд Rennard, на своїй сторінці у мережі Туітер.

Національний Центр Кібер Безпеки є відділом національної агенції електронного шпигунства, яка має назву GCHQ. Цей центр почав свою роботу у жовтні минулого року. Центр тісно співпрацює з Національною Кримінальною Агенцією (National Crime Agency, скор. NCA).

На британський парламент вчинено кібер атаку Штаб-квартира британської електронної розвідки - GCHQ
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40394074


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju