Всі новини     Четвер, 06 липня 2017 - 13:57

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів

Один чоловік опинився за крок до смерті після того, як його вкусив павук Стейнода [false widow spider - павук хибна вдова], який заховався у в'язці бананів, котрі чоловік купив у супермаркеті.У швидкій повідомили, що фактично врятували йому життя.

Пана Paul Jory, 59 років, вкусив павук, коли той був у себе вдома, у вітальні, що у містечку St Albans, що відразу на північ від Лондона.

Розмір цього павука сягає всього 1 см. Чоловік каже, що ніколи й на думці не мав, що цей павук може виявитись для нього смертельним.

Він каже, що буквально через кілька хвилин після кусання, на його руці утворилась пухлина розміром гольфового м'ячика і його загальний стан різко ослаб після того, як організм почав активну боротьбу зі смертельною отрутою.

Від того часу, чоловікові було зроблено вісім операцій. Його права рука може рухатись тільки на 40%.

За словами фахівців його радше за все вкусив, павук Стейнода, або, як його називають у Британії, павук хибна вдова (false widow spider).

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів Пан Джорі провів у лікарні понад п'ять тижнів і зараз його рука рухається тільки на 40% від нормального.


Сам пан Джорі каже: "Я був у вітальні, коли відчув, що щось лізло по моїй руці та помітив цього дивного павучка. Я залишався у нерухомому стані аби дати павукові можливість пролізти далі по моїй руці і сподівався, що він поволі перелізе на диван. Але павук доліз до внутрішньої частини мого ліктя і зненацька мене вкусив і тоді я відчув різку кольку мов би мене вдарило струмом. Я знав, що то щось не добре, бо дуже швидко відчув загальну втому.".

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів Пан Джорі дуже хвалить працівників швидкої за їх миттєву відповідь та за те, що вони врятували йому життя.


Чоловік тоді відразу подався до відділу швидкої допомоги у лікарні міста Watford, де його відразу поклали на візок і це останнє, що він пам'ятає, бо відразу після цього його організм понурився у глибоку кому.

Після цього він ще п'ять тижнів пробув у цій лікарні на лікуванні. Упродовж цього часу у нього розвинулась алергія до споживання м'ясних харчів і він втратив добру частку своїх м'язів у горішній частині руки.

Він каже: "Всі чомусь скаржаться на нашу NHS, але вони врятували моє життя.".

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів Павук Стейнода - Павук Хибна Вдова - false widow spider


Павуки Хибна Вдова вважаються найбільш отруйними павуками у Британії, але знавці кажуть, що ці види не є надто агресивними до людей і їх вкуси є вельми рідкісним явищем.

Цих павуків дуже часто плутають з їх близнюками - Південною Чорною Вдовою.

Хибна Вдова, також відомий, як Steatoda nobilis є павуком роду Стейнода. Родиною цих павуків є Мадейра та Канарські Острови, звідки ці павуки поступово потрапили до Європи. До Англії вони потрапили десь понад 200 років тому на вантажних кораблях у часи бурхливої торгівлі, коли до Лондона прибували вантажні кораблі зі всіх кутків планети. У більшості випадків, симптоми вражень цих павуків є дуже подібними до симптомів вражень бджілок.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-beds-bucks-herts-40504978


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju