Всі новини     П'ятниця, 07 липня 2017 - 16:43

14 Місяців тюрми та £1.2 млн за недотримання правил техніки безпеки

14 Місяців тюрми та £1.2 млн за недотримання правил техніки безпеки

Керівника будівельної фірми було засуджено до 14 місяців ув'язнення, а фірму було додатково оштрафовано на 1.2 мільйони фунтів і потім ліквідовано за неуявну халатність, у результаті якої загинули двоє молодих працівників під час обвалу балкону другого поверху у одному з будинків на вулиці Knightsbridge, яка розташована у західному центрі Лондона.Працівники Tomasz Procko, 22 роки та Karol Symanski, 29 років померли, коли витягували софу на балкон другого поверху будинку. Під час витягування софи рухнуло 130-річне поруччя балкону і чоловіки загинули.

Керівника фірми, пана Martin Gutaj, 44 роки, який є мешканцем міста Brentford, було засуджено до 14 місяців ув'язнення.

Компанія під назвою Martinisation (London) Limited, яка весь час відкидала звинувачення у свій бік, було визнано винною у недотриманні правил техніки безпеки, ліквідовано, але попередньо оштрафовано на 1.2 мільйони фунтів.

На суді йшлося про те, що для безпечної доставки 115-кілограмової софи було потрібно використовувати особливий підйомник, на який було потрібно витратити 848 фунтів, але з метою заощадження коштів, цього не було зроблено.

Керівник фірми, пан Ґутай заперечував необхідність застосування підйомника і стверджував, що "його працівники не мають часу на всі ці дурниці", а замість того вони можуть витягнути софу вручну.

Будинок, на балкон якого витягували софу, розташований на майдані Cadogan Square, який розташований між відмомою крамницею Гародз та відомою околицею Лондона під назвою Sloane Square.

14 Місяців тюрми та £1.2 млн за недотримання правил техніки безпеки Оновлення цього помешкання перевищувало бюджет та виконувалось з запізненням


Вище згадана фірма мала багато замовлень з оновлення помешкань у центрі Лондона. Фірма мала річний товарообіг розміром 9.7 мільйонів фунтів. У серпні минулого року фірму було ліквідовано.

Випадок трапився 24 листопада 2014 року.

Керівника фірми, пана Ґутай, також було дискваліфіковано від посади директора будь-якої фірми на термін 4 роки.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-40531134


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju