Всі новини     П'ятниця, 14 липня 2017 - 21:51

Британця ув'язнено за терористичну діяльність в Україні

Британця ув'язнено за терористичну діяльність в Україні

Британського громадянина, який воював на території України на боці проросійських бойовиків, ув'язнено манчестерським державним судом на ґрунті тероризму.Пан Benjamin Stimson, 41 рік, який є мешканцем манчестерської околиці під назвою Oldham, визнав себе винним у терористичних діях, котрі, згідно з законодавством СК, караються позбавленням волі.

Пан Стимсон є першим громадянином Сполученого Королівства, якого було виявлено, що він воював на території України на боці проросійських бойовиків. Він виїхав на Україну ще у 2015 році.

Пана Стимсона було ув'язнено на п'ять років і чотири місяці позбавлення волі.

Його справа слухалась у Коронному Суді міста Манчестер (Manchester Crown Court).

Підсудний визнав себе винним у намірах, підготовці та проведенні терористичних дій на території Донецької області, що на сході України.

Його батько каже, що дуже здивований таким "жорстоким" рішенням суду.

Британця ув'язнено за терористичну діяльність в Україні Пан Бенджамин Стимсон на одній зі своїх фотографій


Пан Стимсон вилетів до Маскви у серпні 2015 року. Після цього він нелегально перетнув кордон між Російською Федерацією та Україною. Далі він долучився до проросійських бойовиків на передній лінії фронту.

Приблизно два роки тому, він виклав на своїй сторінці у мережі Фейсбук своє фото, під яким підписав, що Донбас це "горілка, жінки та автомати".

Він перебував на території бойових дій в Україні упродовж 4 місяців.

На суді його адвокати стверджували, що він не приймав прямої участі у самих бойових діях, а замість того займався гуманітарною допомогою бойовикам, де головним чином водив автомобілі швидкої допомоги.

Він повернувся назад у Британію у листопаді 2015 року. Його спочатку було заарештовано відразу, під час прибуття, у аеропорту міста Манчестер.

Вперше, йому було висунене офіційне звинувачення у вересні 2016 року і від того часу він залишався під вартою. Судова справа над ним тривала увесь цей час.

Під час оголошення вироку суддя звернувся до підсудного зі словами: "Ви не завдали нікому фізичної шкоди, але ви допомагали бойовикам своєю присутністю і ви подавали приклад іншим.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-manchester-40612229


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju