Всі новини     Середа, 19 липня 2017 - 15:45

У Корнуолі через знущання однокласників повісилася молода полячка

У Корнуолі через знущання однокласників повісилася молода полячка

Шістнадцятирічна громадянка Республіки Польща повісилася у шкільному туалеті через те, що однокласники постійно глузували з того, що вона "дурна полячка" і наказували їй "забиратись назад до Польщі".Про це йшлося на судовому слуханні у цій справі, яке ще триває. Випадок мав місце у академії міста Пул, під назвою Pool Academy.

Панночка Dagmara Przybysz, яка прожила у Британії упродовж 9 років, вчинила самогубство ще у травні минулого року. Її мати, Евеліна, каже, що доньку весь час обзивали всіма можливими непристойними словами і вона не раз чула, як однокласники та однокласниці її доньки обзивали її "дурною полячкою" (stupid Pole).

Під час слухань у комісії розповідали, що дівчина сказала своєму хлопцеві, що їй неодноразово казали "забирайся назад до Польщі".

Дівчина займалась фотографуванням і вже була отримала місце у коледжі під назвою Truro College, який високо оцінював її перспективи.

Під час слухань, одна зі школярок сказала: "Я не знаю, чи це були расистські випадки, але можу сказати, що у кількох випадках я чула, що у бік дівчини кидались репліки типу дурна полячка і подібні.".

Одна з працівниць школи, у чиїй відповідальності є моральна підтримка школярів, пані Susan Kent, сказала на суді, що: "Наскільки я знаю, Даґмара ніколи не згадувала мені чи ще комусь у школі про будь-які проблеми, пов'язані з расизмом.".

За день до того, як дівчина наклала на себе руки, її були забрали до лікарні через те, що вона сильно протаранила стіну під час уроку фізичної культури (PE). Тоді до лікарні її відвіз її стрий, який під час судових слухань сказав, що вона протаранила стіну бо була дуже сердита тому, що окремі з дівчат насміхались та глузували з неї.

Слухання у цій справі мають завершитись десь через тиждень.джерело: http://news.sky.com/story/teenager-dagmara-przybysz-found-hanged-in-school-toilets-after-she-was-bullied-for-being-polish-inquest-hears-10952107


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju