Всі новини     Понеділок, 24 липня 2017 - 20:15

Батьки Чарлі Ґард нарешті змирились з долею дитини

Батьки Чарлі Ґард нарешті змирились з долею дитини

Батьки маленького хворого хлопчика, Чарлі Ґард, сьогодні оголосили, що остаточно припиняють свої подальші судові баталії у спробі перевести свого сина на експериментальне лікування у Сполучені Штати.Адвокат, який представляв батьків Чарлі, тобто пана Крис Ґард та панї Коні Єйц, сказав у суді, що "вже більше не залишається часу" для того, аби Чарлі зміг отримати експериментальне лікування у одній з клінік у США.

Батько дитини, пан Крис Ґард, у своїй останній заяві перед приміщенням суду сказав, що це означає, що його "солодкий, дорогий та невинний хлопчик" навіть не зможе дожити до свого першого дня народження, тобто до 4 серпня цього року.

Батьки Чарлі сьогодні оголосили, що дійшли такого рішення через те, що лікар зі Сполучених Штатів, який хотів забрати Чарлі у свою клініку для подальшого лікування, сказав їм, що наразі вже надто пізно аби хлопчик отримав нуклеозидову терапію, яка могла б допомогти йому одужати.

У цій справі батькам Чарлі вдалось зібрати 1.3 млн фунтів для лікування хлопчика у США. Проте, сьогодні вже остаточно стало відомо, що цього лікування не відбудеться.

У своєму виступі суддя сказав, що минулотижнева магнітно-резонансне фотографування (MRI) тіла Чарлі показало, що у окремих частинах, його тіло взагалі не має м'язів і що шанси на його одужання поза будь-якою розумною межею.

Суддя також сказав, що у цій країні діти мають права незалежні від їх батьків і суд має враховувати цю норму і діяти у кращих інтересах дітей, а не батьків.

Батьки Чарлі Ґард нарешті змирились з долею дитини Батько Чарлі під час своєї останньої офіційної заяви


Судові баталії батьків маленького Чарлі проходили наступним чином:

Третього Березня цього року, пан Суддя Франсис почав аналіз цієї справи, яка розглядалась у сімейному відділені Високого Суду у Лондоні.

11 Квітня цього року, пан Суддя Франсис оголосив, що лікарі мають право припинити подачу підтримки життя хлопчика.

23 Травня батьки Чарлі подали апеляцію до Апеляційного Суду.

25 Травня Апеляційний Суд відхилив рішення батьків, після чого батьки Чарлі звернулись до Верховного Суду.

8 Червня батьки Чарлі втратили справу у Верховному Суді.

20 Червня судді Європейського Суду з Прав Людини, через звернення адвокатів батьків, почали аналізувати розгляд цієї справи.

27 Червня судді Європейського Суду з Прав Людини відмовились втручатись у цю справу.

Третього липня Папа Римський та Президент США публічно висловили батькам Чарлі свою підтримку.

7 Липня керівництво лікарні Great Ormond Street Hospital, у які постійно перебуває Чарлі, звернулись до Високого Суду з проханням про повторний розгляд справи.

24 Липня, тобто сьогодні, батьки Чарлі, через поради лікаря з США, припиняють свої судові баталії за те, аби забрати хлопчика на лікування до США, бо вже надто пізно.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-40708343


Також у цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju