Всі новини     Вівторок, 25 липня 2017 - 09:30

Asda припинила продаж пелюшок Little Angels через дратування шкіри

Asda припинила продаж пелюшок Little Angels через дратування шкіри

Одна з найбільших мереж британських супермаркетів під назвою Азда, раптово припинила продаж пелюшок своєї торгової марки Little Angels через те, що вони можуть роздратувати шкіру дитини та спричинити появу пухирців.Керівництво компанії дійшло такого рішення після того, як одна сім'я поскаржилась у мережі Фейсбук, що ці пелюшки викликали хімічну реакцію шкіри їх малятка.

Пан Jordan Bartliff, мешканець графства Йоркшиа, виклав кілька фото на своїй сторінці у мережі Фейсбук, де показано роздратовану з пухирцями шкіру свого сина, вік якого три тижні.

Пан Бартлиф застерігає інших батьків про те, що ці пелюшки можуть викликати хімічну реакцію організму та дратування шкіри малюків.

У своїй заяві, керівництво супермаркету Азда сказало: "Наші серця з родиною Бартлиф. Ми негайно припиняємо продаж цих пелюшок до проведення повного розслідування про їх потенційну загрозу шкірі дітей.".

Asda припинила продаж пелюшок Little Angels через дратування шкіри Фото з вивіски батька малятка, яке він виклав у мережі Фейсбук


У своєму повідомленні у мережі Фейсбук, пан Бартлиф сказав, що його сина завивали у ці пелюшки упродовж трьох тижнів і ніколи не було жодних проблем і що дитина не має до них алергії. Проте, недавно на шкірі дитини почали з'являтись пухирці.

Тут варто зазначити, що син пана Бартлиф є на п'ять тижнів передчасно народженим. Минулої суботи дитину поклали у лікарню через проблеми з диханням, що батько особисто пов'язує з цими пелюшками.

У Азда повідомили, що почали розслідування і в понеділок після полудня забрали з полиць всі пелюшки цієї марки у всіх своїх супермаркетах Британії.

Продаж цих пелюшок може бути відновлено, але тільки після повного вивчення цього випадку.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40711191


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju