Всі новини     Субота, 19 серпня 2017 - 10:28

У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами

У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами

За підтримки Принца Чарлза, з метою відновити попередню флору лондонських парків, вперше від 30-х років минулого сторіччя, у королівських парках Лондона знову будуть пастись отари овець, за якими доглядатимуть професійні вівчарі.З цього понеділка, у відомому парку центрального Лондона, який має назву Green Park (Ґрін Парк - зелений парк), прохожі будуть приємно здивовані появою нових мешканців парку, тобто невеличкої отари рідкісних овечок.

Фахівці сподіваються, що цей природний метод зможе відновити розмаїття диких квітів на галявинах парку, котрі почали зникати ще у другій половині минулого сторіччя.

Якщо цей проект виявиться успішним, то присутність овечок поступово стане вельми звичайним видовищем у практично всіх парках та навіть сквериках центрального Лондона.

Наразі, на додаток до Ґрін Парку, також існують плани запровадити отари овець у одному з найбільших парків Лондона - Hyde Park (Гайд Парку).

З понеділка у Ґрін Парк буде заведено невеличку отару з шести диких овечок.

Породи диких овечок було обрано для цього проекту з тієї причини, що вони, на відміну від сучасних, штучно виведених порід, можуть цілковито задовольнитись споживанням натуральних трав і не потребують жодних штучних добавок у свій раціон.

Серед обраних порід овець будуть такі, як Oxford Downs, Whitefaced Woodlands та порода Southdown. Ці овечки будуть захищені дерев'яними та невидимими електронними плотиками, котрі матимуть зв'язок з комірцями на шиях овечок. У денний час їх також доглядатиме професійний вівчар.

Приблизно третина галявин Ґрін Парку буде ізольованою від овечок для того, аби пізніше можна було порівняти різницю впливу присутності овець у парку.

Повна назва цього проекту: Royal Parks Mission Invertebrate project. Проект отримав фінансування у розмірі 600 тисяч фунтів від однієї з британських лотерей, яка має назву Post Code Lottery.

Директорка цього проекту, Докторка Alice Laughton, каже: "Ми дуже зворушені тим, що цей проект буде проводитись у королівських парках. Збільшивши розмаїття рослин ми сподіваємось спонукати зростання кількості природних безхребетних мешканців наших галявин, що у свою чергу допоможе нам планувати розвиток наших парків у майбутньому.".

Якщо проект виявиться успішним, то його також буде поширено у інших парках, насамперед у тих, котрі є власністю королівської сім'ї, серед яких лондонський Ґрін Парк, лондонський Гайд Парк (Hyde Park) та лондонський Ричмонд Парк (Richmond Park).

У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами Лондонський Ґрін Парк у 1935 році


У парку Richmond Park овечок планують запровадити у жовтні цього року. Овечок оберігатиме невидимий електронний пліт за допомогою особливих комірців на шиях овечок, котрі повертатимуть їх назад.

На початку цього року Принц Чарлз закликав кожного британського фермера виділити у себе на територіях малесенькі галявини для вирощування диких квітів, де могли б пастися та жити вівці, аби відновити колишню дику флору британських островів.

У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами У парках Лондона хочуть відновити широке розмаїття диких квітів


У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами Порода овечок Oxford Downs (з оксфордських долин)


У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами Порода Whitefaced Woodlands (білі лісові)


У лондонських парках з'являться отари овець разом з вівчарами Порода овечок Southdown (з південних долин)
джерело: http://www.telegraph.co.uk/news/2017/08/18/sheep-graze-londons-royal-parks-wildflower-meadow-bid/


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju